Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 770 медичних фахівців за спеціальностями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа за денною та вечірньою формами навчання, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2015 році?
Сестра медична
Лікувальна справа
Акушерська справа
Лабораторна діагностика
Стоматологія ортопедична

 

Останні новини

Результати складання екзамену української мови!

 

Результати складання екзамену на базі базової

загальнї середньої освіти

з української мови

 

 

30.07.2015 (Група №7)

 

 

 

ПІБ Укр.мова
1 Гринченко Олена Олександрівна Не з’явилась
2 Савостьянов Давід Іванович 12
3 Іскра Ольга Володимирівна 10
4 Юрченко Еліна Вячеславівна 10
5 Гайворонська Катерина Андріївна 4
6 Чернявська Ксенія Дмитрівна 4
7 Сахарова Анна Юріївна 2
8 Малоштан Марія Геннадіївна 1
9 Зуєнко Руслана Павлівна 1
10 Івченко Олена Романівна 1
11 Горенко Богдана Михайлівна 1
12 Петельгуз Валерія Анатоліївна 1
13 Бойко Ганна Вікторівна 1
14 Лебідь Аніта Сергіївна 1
15 Ярош Дмитро Матвійович 1

 

 

Результати складання екзамену з біології!

 

Результати складання екзамену

 

 на базі базової загальної середньої освіти з біології

 

30.07.2015 (Група №2)

 

 

ПІБ  
1 Закота Аліна Сергіївна 11
2 Потомаха Дарія Андріївна 10
3 Боровик Олександр Олександрович 10
4 Балим Юлія Ігорівна 10
5 Гриценко Євгенія Вікторівна 9
6 Рибкіна Олена Юріївна 9
7 Снагощенко Катерина Віталіївна 9
8 Жур'ян Тимофій Вікторович 8
9 Гаврик Тетяна Вікторівна 8
10 Кузьменко Анна Олегівна 7
11 Волохова Яніна Олександрівна 7
12 Сєнцова Альона Андріївна 7
13 Керімова Катерина Сурхаївна 7
14 Летюка Софія Ігорівна 6

 

Результати складання екзамену з біології!

Результати складання екзамену

 

З біології на базі повної загальної середньої освіти

 

(29 липня, група 4 )

№ п/п П.І.Б. бал
1 Логвиненко Артем Юрійович 157,3
2 Костюк Владислав Володимирович 152,5

 

 

Перелік документів для ліцензії на медичну практику.

Корисні посилання

    МОН



Ми у соціальних мережах



    Мы в вк
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Результати складання екзамену з біології

Переглядів: 10   Дата: Вчера, 19:05

Результати складання екзамену на базі базової

загальної середньої освіти з біології

31.07.2015 (Група №3)

 

ПІБ Біологія
1 Глозштейн Марія Валеріївна Не з’явилась
2 Мальченко Крістіна Олександрівна 12
3 Пильова Дар'я Михайлівна 11
4 Третяк Ірина Степанівна 11
5 Терещенко Оксана Олександрівна 10
6 Ніконова Олександра Олександрівна 10
7 Поливода Руслана Григорівна 10
8 Мітченко Вікторія Вячеславівна 9
9 Мавріна Альона Олегівна 9
10 Курасова Тетяна Володимирівна 8
11 Миронченко Сніжана Сергіївна 8
12 Віценя Юлія Олександрівна 7
13 Осташова Владислава Богданівна 7
14 Чернуха Дар`я Едуардівна 6
15 Самойленко Анастасія Олександрівна 6
16 Григоренко Віта Петрівна 6
17 Забудська Поліна Валеріївна 5
18 Лебідь Вікторія Анатоліївна 5
19 Рокіна Маргарита Максимівна 3
-1
Детальніше

 

Результати складання екзамену на базі базової

загальнї середньої освіти

з української мови

 

 

30.07.2015 (Група №7)

 

 

 

ПІБ Укр.мова
1 Гринченко Олена Олександрівна Не з’явилась
2 Савостьянов Давід Іванович 12
3 Іскра Ольга Володимирівна 10
4 Юрченко Еліна Вячеславівна 10
5 Гайворонська Катерина Андріївна 4
6 Чернявська Ксенія Дмитрівна 4
7 Сахарова Анна Юріївна 2
8 Малоштан Марія Геннадіївна 1
9 Зуєнко Руслана Павлівна 1
10 Івченко Олена Романівна 1
11 Горенко Богдана Михайлівна 1
12 Петельгуз Валерія Анатоліївна 1
13 Бойко Ганна Вікторівна 1
14 Лебідь Аніта Сергіївна 1
15 Ярош Дмитро Матвійович 1

 

 

-1
Детальніше

Результати складання екзамену з біології

Переглядів: 81   Дата: Вчера, 09:27

 

Результати складання екзамену

 

 на базі базової загальної середньої освіти з біології

 

30.07.2015 (Група №2)

 

 

ПІБ  
1 Закота Аліна Сергіївна 11
2 Потомаха Дарія Андріївна 10
3 Боровик Олександр Олександрович 10
4 Балим Юлія Ігорівна 10
5 Гриценко Євгенія Вікторівна 9
6 Рибкіна Олена Юріївна 9
7 Снагощенко Катерина Віталіївна 9
8 Жур'ян Тимофій Вікторович 8
9 Гаврик Тетяна Вікторівна 8
10 Кузьменко Анна Олегівна 7
11 Волохова Яніна Олександрівна 7
12 Сєнцова Альона Андріївна 7
13 Керімова Катерина Сурхаївна 7
14 Летюка Софія Ігорівна 6

 

0
Детальніше

Результати складання екзамену з біології

Переглядів: 40   Дата: 30-07-2015, 15:40

Результати складання екзамену на базі базової

середньої освіти з біології

 

30.07.2015

Група №2

 

ПІБ  
1.       Гриценко Євгенія Вікторівна 9
2.       Кузьменко Анна Олегівна 7
3.       Волохова Яніна Олександрівна 7
4.       Рибкіна Олена Юріївна 9
5.       Сєнцова Альона Андріївна 7
6.       Закота Аліна Сергіївна 11
7.       Жур'ян Тимофій Вікторович 8
8.       Летюка Софія Ігорівна 6
9.       Гаврик Тетяна Вікторівна 8
10.       Потомаха Дарія Андріївна 10
11.       Боровик Олександр Олександрович 10
12.       Балим Юлія Ігорівна 10
13.       Керімова Катерина Сурхаївна 7
14.       Снагощенко Катерина Віталіївна 9
0
Детальніше

Результати складання екзамену з біології

Переглядів: 64   Дата: 29-07-2015, 17:46

Результати складання екзамену

 

З біології на базі повної загальної середньої освіти

 

(29 липня, група 4 )

№ п/п П.І.Б. бал
1 Логвиненко Артем Юрійович 157,3
2 Костюк Владислав Володимирович 152,5

 

 

-2
Детальніше

Результати складання екзамену з ліплення

Переглядів: 36   Дата: 29-07-2015, 17:41

Результати складання екзамену

З ліплення на базі повної загальної середньої освіти

(29 липня, група 6 )

 

 

№ п/п

П.І.Б.

Ліплення (1)

1

Боброва Мілана Василівна

177

2

Гирич Анна Олександрівна

Не з'явився

3

Головко Олег Віталійович

Не з'явився

4

Івашев Сергій Юрійович

Не з'явився

5

Карапа Марія Вікторівна

Не з'явився

6

Кірсанов Олег Миколайович

Не з'явився

7

Кудрей Олександра Петрівна

Не з'явився

8

Сухоловська Яна Юріївна

Не з'явився

9

Тімошин Микита Геннадійович

Не з'явився

10

Черепок Олександра Олександрівна

Не з'явився

11

Шахова Олена Сергіївна

Не з'явився

12

Шкарупа Владислава Андріївна

175

0
Детальніше

Результати складання екзамену з ліплення

Переглядів: 59   Дата: 28-07-2015, 17:27

Результати складання екзаменуз ліплення

 

на базі повної загальної середньої освіти

 

 

 

ПІБ Ліпка
1.   Наливайко Аліна Андріївна 175
2.   Борисенко Анастасія Володимирівна 167,5
3.   Румянцев Олексій Євгенович 157,5
4.   Гапченко В'ячеслав Юрійович 163,5
5.   Литвиненко Сергій Олександрович 167,5
6.   Пищик Карина Олегівна  162,5
7.   Гончаренко Олександра Ігорівна 185
8.   Сичова Юлія В'ячеславівна 171
9.   Бакуров Данило Ігорович 174
10.   Брага Роман Сергійович 180
11.   Кіріченко Кирило Олександрович 162,5
12.   Скочко Олександр Іванович 160
13.   Сторожева Тетяна Анатоліївна 177,5
14.   Пістун Таміла Ігорівна 155
15.   Семінько Руслан Євгенійович 177,5
16.   Примак Владислав Андрійович 165
17.   Панікаревич Марія Святославівна 150

 

0
Детальніше

Результати складання екзамену з біології

Переглядів: 86   Дата: 28-07-2015, 17:22

Результати складання екзамену на базі

базової загальної середньої освіти з біології

 

(28.07.2015.)

група №1

 

 

 

 

ПІБ Біологія
1.     Богуш Анастасія Вікторівна 12
2.     Ващенко Марина Валеріївна 5
3.     Глуходід Катерина Віталіївна 7
4.     Горох Анастасія Сергіївна 12
5.     Знайдушко Катерина Євгенівна 10
6.     Карадобрі Альона Русланівна 10
7.     Климашівська Світлана Миколаївна 10
8.     Клочко Віра Анатоліївна 10
9.     Коробка Ганна Сергіївна 8
10.                      Майборода Ангеліна Олегівна 6
11.                      Масалітіна Альона Миколаївна 6
12.                      Москаленко Євгенія Володимирівна 4
13.                      Назаренко Руслана Олександрівна 6
14.                      Олійник Аліна Юріївна 10
15.                      Ошкадерова Валерія Андріївна 10
16.                      Панченко Марія В'ячеславівна 6
17.                      Савостіна Аліна Леонідівна 6
18.                      Сміян Катерина Олександрівна 11
19.                      Стеценко Тетяна Анатоліївна 7
20.                      Тищенко Вікторія Віталіївна 11

 

 

 

0
Детальніше

Результати складання екзамену на базі базової

загальної середньої освіти з української мови

 

28.07.2015 (Група №3)

 

 

ПІБ Укр.мова
1.   Пильова Дар'я Михайлівна 12
2.   Мальченко Крістіна Олександрівна 10
3.   Ніконова Олександра Олександрівна 10
4.   Третяк Ірина Степанівна 10
5.   Терещенко Оксана Олександрівна 9
6.   Мітченко Вікторія Вячеславівна 7
7.   Віценя Юлія Олександрівна 6
8.   Курасова Тетяна Володимирівна 6
9.   Осташова Владислава Богданівна 6
10.   Лебідь Вікторія Анатоліївна 5
11.   Мавріна Альона Олегівна 5
12.   Поливода Руслана Григорівна 5
13.   Чернуха Дар`я Едуардівна 5
14.   Глозштейн Марія Валеріївна 4
15.   Григоренко Віта Петрівна 4
16.   Забудська Поліна Валеріївна 4
17.   Миронченко Сніжана Сергіївна 4
18.   Рокіна Маргарита Максимівна 4
19.   Самойленко Анастасія Олександрівна 4
20.   Бакай Ірина Віталіївна 3
21.   Лукова Елизавета Станіславівна 3
22.   Яценко Тетяна Анатоліївна 3
23.   Лучнікова Софія Андріївна 2
24.   Білобородова Анастасія Русланівна 1
25.   Нагорна Влада Сергіївна 1
26.   Прокопенко Юлія Олександрівна 1
27.   Сім Олександра Русланівна 1
28.   Чуричканич Альона Юріївна 1
29.   Клімова Євгенія Валеріївна -
30.   Требухова Євгенія Геннадіївна -

 

+1
Детальніше