Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
результати іспиту з хімії за 22.07!

 результати іспиту з хімії за 22.07

 результати іспиту з хімії за 22.07

 

п»ї
Результати вступного іспиту з біології за 21.07!

Результати вступного іспиту з біології за 21.07

 

п»ї
результати вступного іспиту з укр мови за 16.07!

результати вступного іспиту з укр мови за 16.07

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗаходи адаптації

Переглядів: 381   Дата: 2-09-2020, 09:08

Поради першокурснику

Порада 1Будь спокійним. У перші дні й навіть тижні навчання ти, напевно, будеш почувати розгубленість, а то й пригніченість — усе навколо незнайоме, народу тьма, нікому до тебе немає діла. Це неприємний, але абсолютно нормальний стан, пов’язаний з адаптацією до нових обставин, що дуже скоро пройде. Але поки ти погано орієнтуєшся в тонкощах коридорів і нумерації аудиторій, візьми собі за правило виходити з дому (або гуртожитку) хвилин на 10-15 раніше, ніж того вимагає час на дорогу до коледжу. По- перше, не запізнишся на першу пару, а по-друге, не будеш зайве нервувати.

Порада 2Розклад — це твоя Біблія. На відміну від шкільного, розклад в коледжі може змінюватися, тому не лінуйся заглядати у нього.

Порада 3 Не відтягуй відвідування бібліотеки

Порада 4 Поспішай звести знайомство з одногрупниками (однокурсниками). Як правило, ці люди стають друзями на все життя. Все в той же корисний блокнот запиши номери їх телефонів і адреси електронної пошти, особливо телефон старости групи. Не соромся дзвонити однокурсникам, щоб уточнити розклад.

Порада 5Запасись достатньою кількістю зошитів. Той, хто, не бажаючи «тягати зайву вагу», пише всі конспекти в один зошит, робить велику помилку: готуватися до іспитів з таких записів буде неймовірно важко. На звороті обкладинки запиши прізвище, ім’я та по батькові викладача, який читає предмет.

Порада 6Подбай про те, щоб в сумці завжди лежали «про запас» 1-2 ручки — паста у них має підлу звичку зазвичай закінчуватися у самий відповідальний момент. На лекціях дуже корисно мати при собі ручку червоного або зеленого кольору або кольоровий маркер — з їх допомогою можна по ходу справи підкреслювати найбільш важливі формули і визначення, ставити пам’ятні знаки на полях, виділяти нові терміни і т. д.

Порада 7Якомога швидше навчися конспектувати лекції. Це нескладно, головне — розробити систему символів і зрозумілих тобі скорочень. Усі символи разом з розшифровкою запиши на зворотному боці обкладинки зошита. Конспектуючи, не економ на папері. Залишай в зошиті поля для додаткових нотаток. Не хвилюйся, якщо у тебе не відразу буде все вдаватися. Ведення конспекту — особлива наука, що вимагає тренування. Якщо відчуваєш, що безнадійно відстаєш, залиш в зошиті вільне місце — можливо, інші виявляться спритнішими, а після лекції ти в них спишеш, заповнивши ці пропуски.

Порада 8 У перші учбові місяці, збираючись до коледжу, перш за все приділіть увагу вашому зовнішньому вигляду. Що б там не говорили, зустрічають саме по одягу, він має відповідати діловому стилю. Яскраві тони одягу, недбалість, химерна зачіска, будь-яке прагнення виділитися або привернути увагу зовнішнім виглядом, звичайно, подіють, але не завжди воно буде на вашу користь. Отже постарайтеся виглядати просто, але з гідністю.

Порада 9 Вітаючись з одногрупникам, викладачами, працівниками коледжу завжди посміхайтеся. Те, що усмішка обеззброює, говорить про вашу упевненість та і просто це приємно оточуючим, відомо всім.

Порада 10Налаштуйся на те, що підготовка до сесії починається — з першого заняття. Перед черговою лекцією не лінуйся переглянути конспект попередньої.

Порада 11 Якщо у тебе виникли проблеми, постають невирішені питання, просто є потреба з кимось поговорити та отримати дружню пораду, ти можеш у будь - який час звернутися до психолога коледжу Сагер Інни Василівни, кабінет І поверх

Порада 12Радій! Студентське життя буває один раз у житті і воно неповторне!

Повернутися