Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
результати іспиту з хімії за 22.07!

 результати іспиту з хімії за 22.07

 результати іспиту з хімії за 22.07

 

п»ї
Результати вступного іспиту з біології за 21.07!

Результати вступного іспиту з біології за 21.07

 

п»ї
результати вступного іспиту з укр мови за 16.07!

результати вступного іспиту з укр мови за 16.07

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Список вступників рекомендованих до зарахування

Переглядів: 364   Дата: 2-09-2020, 09:12

Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Лікувальна справа

 

ПІБ

Рейтинговий бал

 
 

Крюк Кароліна Вікторівна

475,8

сирота (квота)

  1. 2.        

Пашко Ірина Миколаївна

700,6(с/к)

 

 

Чернявська Сніжана Ігорівна

674,6(с/к)

 
 

Рибальченко Єгор Олександрович

667,3

 
 

Москальова Оксана Олександрівна

643,5

 
 

Приходько Михайло Олександрович

633,0

 
 

Зарва Анастасія В'ячеславівна

623,5

 
 

Балаценко Валерія Андріївна

621,5

 
 

Василенко Анастасія Олексіївна

604,3(с/к)

 
 

Масік  Крістіна Андріївна

601,0

 
 

Пономаренко Ярослав Юрійович

576,0

 
 

Гуляк Катерина Олексіївна

574,8

 
 

Москаленко Дар'я  Анатоліївна

570,3

 
 

Петрик Олександр Сергійович

564,0

 
 

Бурсай  Аліна Віталіївна

562,5

 
 

Коновалова Даріна Юріївна

554,4(с/к)

 
 

Гріньо Олександр Олександрович

552,0

 
 

Гуляєв Сергій Олексійович

549,3

 
 

Федоров Павло Валентинович

546,0

 
 

Стеценко  Анастасія Сергіївна

543,0

 
 

Ардуханян Ася  Арменівна

536,6(с/к)

 
 

Коноз Максим Костянтинович

534,5

 
 

Калініченко Максим Васильович

527,8

 
 

Гончарук Любов Сергіївна

524,7(с/к)

 
 

Гаркава Катерина Сергіївна

523,4(с/к)

 
  1.  

Щербина Ірина Михайлівна

519,3

 

 

Хвостик Ярослав Валерійович

517,4(с/к)

 
 

Торська Аліна Андріївна

515,0

 
 

Пушкар Анна Олександрівна

505,0

 

 

Мачула Дар'я Геннадіївна

502,2(с/к)

 
 

Коротич Тетяна Павлівна

498,0

 
 

Парфило Віталіна Вікторівна

497,8

 
 

Калуга Тетяна Вікторівна

488,0

 
 

Карімова Карина Гулбоївна

485,5

 
 

Тополюк Анна Петрівна

482,5

комерція

 

Таланова Ірина Михайлівна

472,3

 
 

Ярова Тетяна Андріївна

471,0

 
 

Молочай Діана Вікторівна

464,5

 
 

Посенко Таїсія Олегівна

463,5

 
 

Дудченко Анастасія Іванівна

457,3

 
 

Сорокопуд Каріна Юріївна

451,8

 
 

Дядюшка Марія Олександрівна

450,5

 
 

Кириченко Максим Миколайович

442,1(с/к)

 
 

Мороз Владислава Савівна

438,5

 
 

Соловйова Юлія Сергіївна

438,3

 
 

Сидоренко Світлана Петрівна

437,3

 
 

Єльсова Анастасія Юріївна

437,0

 
 

Русанова Руслана Денисівна

431,0

 
 

Спаська Аліна Олександрівна

429,3

 
 

Біллєр Діана Романівна

424,3

 
 

Радченко Євгенія Григорівна

403,3

 


   

Повернутися