Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
результати іспиту з хімії за 22.07!

 результати іспиту з хімії за 22.07

 результати іспиту з хімії за 22.07

 

п»ї
Результати вступного іспиту з біології за 21.07!

Результати вступного іспиту з біології за 21.07

 

п»ї
результати вступного іспиту з укр мови за 16.07!

результати вступного іспиту з укр мови за 16.07

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Список вступників рекомендованих до зарахування

Переглядів: 357   Дата: 2-09-2020, 09:12

 

 Список вступників рекомендованих до зарахування

на основі повної загальної середньої освіти (11кл)

Спеціальність 223 Медсестринство

Спеціалізація Сестра медична (веч)

ПІБ

Рейтинговий бал

 

Зеленська Олена Григорівна

586,8

 

Хальота Олеся Валеріївна

567,3

  1.  

Лимар Оксана Василівна

566,0

 

Зикова  Лілія Миколаївна

558,0

 

Ступак Аліна Сергіївна

545,0

 

Слабко Олена Володимирівна

545,0

 

Великошапка Юлія Сергіївна

537,0

 

Маскаєва Тетяна Володимирівна

531,0

 

Соболєва Ганна Олександрівна

530,0

 

Кибукевич Наталія Олександрівна

528,0

 

Хваль Наталія Олексіївна

521,0

 

Матвєєва Тетяна Василівна

518,0

 

Симоненко Марія Григорівна

513,0

 

Ніколаєнко Наталія Василівна

511,0

 

Штельмах Валентина Петрівна

505,5

 

Тітаренко Олена Володимирівна

502,0

 

Мірошниченко Юлія Вікторівна

498,0

 

Морозова  Світлана Олександрівна

492,0

 

Лобода Євгенія Юріївна

492,0

 

Петрашко Світлана Олексіївна

489,0

 

Калашнікова Марина Володимирівна

488,0

 

Сподарець Тетяна Анатоліївна

487,0

 

Сидоренко Віра Анатоліївна

483,0

 

Соляник Алла Олегівна

482,0

 

Осадча Лариса Миколаївна

477,5

 

Прийма Наталія Василівна

475,0

 

Чернієнко Оксана Ігорівна

474,0

 

Подолянко Ярослава Владиславівна

463,5

 

Крамінська Юлія Олександрівна

456,0

 

Мірошников В'ячеслав Юрійович

450,0

 

Таланова Ірина Михайлівна

410,0

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Повернутися