Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Тиждень психології!

 

 

Тиждень психології

 

 

 

 

22 квітня - день радості та щастя.

 

Мета: сприяти пошуку внутрішніх ресурсів для вирішення життєвих завдань, зняття напруги.

п»ї
Тиждень психології!

 

20 квітня – участь у  челенджі  «30роківУСПІХ». 

Досягнення, успіхи  в роботі психолога.

 

 Сумський фаховий медичний коледж та психолог коледжу вітає колег, студентів, викладачів з Днем психолога.  Бажаю щоб у Вас завжди була  енергія, а внутрішній світ  гармонійний. Процвітання, любові та удачі!

п»ї
Тиждень психології!

Тиждень психології

Шановні друзі! Сумський фаховий медичний коледж

 проводить з 20 по 24 квітня 2021 р."Тиждень психології"

Мета: створення умов для формування психологічної культури студентів та викладачів, покращення психологічного мікроклімат у навчальному закладі. 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСтоп булінг

Переглядів: 105   Дата: 23-03-2021, 14:56

Зустріч з інспектором ювенальної превенції.

      18 березня 2021 року у групах 1-Ма, 1-А, 1-Фа Сумського фахового медичного коледжу  пройшли інтерактивні лекції "Безпечний Інтернет", "Стоп булінг", "Відповідальність підлітків за порушення закону", "Дитина та насильство".  На запрошення до коледжу завітала  інспектор сектору зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Сумській області старший лейтенант поліції Горковська Марина Вікторівна. 

Стоп булінг

Мета  заходу сприяти створенню у коледжі безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу; розширити та поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі; сприяти обізнаності студентів про кібербулінг, профілактиці залучення здобувачів освіти до смертельних квестів та челенджів,  інформуванню про адміністративну відповідальність за цькування в освітніх закладах та сформуванню нетерпимості до цього явища.

 Стоп булінг

 Стоп булінг

 Стоп булінг

 Стоп булінг

 Стоп булінг

 

       

Повернутися