Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Тиждень психології!

 

 

Тиждень психології

 

 

 

 

22 квітня - день радості та щастя.

 

Мета: сприяти пошуку внутрішніх ресурсів для вирішення життєвих завдань, зняття напруги.

п»ї
Тиждень психології!

 

20 квітня – участь у  челенджі  «30роківУСПІХ». 

Досягнення, успіхи  в роботі психолога.

 

 Сумський фаховий медичний коледж та психолог коледжу вітає колег, студентів, викладачів з Днем психолога.  Бажаю щоб у Вас завжди була  енергія, а внутрішній світ  гармонійний. Процвітання, любові та удачі!

п»ї
Тиждень психології!

Тиждень психології

Шановні друзі! Сумський фаховий медичний коледж

 проводить з 20 по 24 квітня 2021 р."Тиждень психології"

Мета: створення умов для формування психологічної культури студентів та викладачів, покращення психологічного мікроклімат у навчальному закладі. 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахАтестація педагогічних працівників

Переглядів: 194   Дата: 25-03-2021, 12:39

     24 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії  I рівня при КЗ СОР "Сумський фаховий медичний коледж". Враховуючи епідемічну ситуацію в регіоні та з метою запобігання подальшого поширення коронавірусної інфекції серед співробітників коледжу, було забезпечено участь членів комісії, а також викладачів, які атестувалися, – в режимі онлайн на платформі Zoom.

       Атестаційна комісія коледжу, до складу якої входить адміністрація закладу та керівники структурних підрозділів, працювала з дотриманням основних принципів атестації: гуманного та доброзичливого ставлення до педагогів, об’єктивності та системності оцінювання їх діяльності.

Атестація педагогічних працівників

 

Атестація педагогічних працівників

 

      Загалом, атестацію успішно пройшли 17 педагогічних працівників навчального закладу, для більшості з них атестація 2021 року була підтвердженням уже присвоєних кваліфікаційних категорій та педагогічних звань, деякі працівники закладу завдяки своїй наполегливій та сумлінній праці отримали підвищення категорій.

      У підсумку, т.в.о. голови атестаційної комісії, Світлана Клименко привітала викладачів з атестацією та подякувала за плідну та результативну роботу, добросовісне ставлення до виконання професійних обов’язків.

      Вітаємо колег із успішним проведенням атестації, а педагогічним працівникам, які звітуватимуть про свою роботу перед атестаційною комісією ІІІ рівня, бажаємо успіху!

Повернутися