Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Рейтингові відомості успішності!

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-А [163,86 Kb] (cкачиваний: 140)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 групи 1-Фа [169,35 Kb] (cкачиваний: 116)

 

Список вступників, зарахованих на основі базової загальної середньої освіти (9 кл) група 1-Фб [222,72 Kb] (cкачиваний: 189)

 

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020 - 2021 групи 1-Л [211,92 Kb] (cкачиваний: 228)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р групи 1-Мг [297,69 Kb] (cкачиваний: 243)

 

Рейтингова відомість для призначення стипендії студентам 1 курсу на 1 семестр 2020-2021 н.р. групи 1-Фб  [260,59 Kb] (cкачиваний: 174)

 

Рейтингова відомість студентів 2-Фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 Семестр 2019-2020 нр [1,17 Mb] (cкачиваний: 520)

Рейтингова відомість студентів 2-Фа групи спеціалізації Лікувальна справа [189,93 Kb] (cкачиваний: 274)

Рейтингова відомість   студентів 4-фб групи спеціалізації «Лікувальна справа» за 2 семестр 2019-2020 нр [183,45 Kb] (cкачиваний: 244)

Рейтингова відомість студентів 2-А групи спеціалізації «Акушерська справа» за 2  Семестр 2019-2020нр [157,88 Kb] (cкачиваний: 218)

Рейтингова відомість студентів 3-А групи спеціалізація «Акушерська справа за 2 семестр 2019-2020нр [155,18 Kb] (cкачиваний: 233)

Рейтингова відомість студентів 3-Фб групи спеціалізації Лікувальна справа за 2 семестр 2019-2020 [236,93 Kb] (cкачиваний: 315)

Рейтингова відомість студентів 3-Фа групи спеціаліації «Лікувальна справа за ІІ семестр 2019-2020 нр [174,34 Kb] (cкачиваний: 235)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Mr та 1-Мд спеціалізації «Сестринська справа» [2,2 Mb] (cкачиваний: 377)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Мг та 2-Мд груп 2 курс спеціалізації «Сестринська справа» [2,15 Mb] (cкачиваний: 353)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 нр студентів 3-Мг та 3-Мд груп 3 курсу спеціалізації сетринська справа [285,04 Kb] (cкачиваний: 260)

Рейтингова відомість студентів 3-Л групи спеціалізації «Лабораторна діагностика» за 2 семестр 2019 2020 нр [166,38 Kb] (cкачиваний: 251)

Рейтингова відомість студентів 2-Л грунти спеціалізації «Лабораторна діагностика» за ІІ семестр 2019 2020 нр [179,76 Kb] (cкачиваний: 261)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студента 2-З групи И курсу спеціалізації «Стоматологія ортопедична»  [59,25 Kb] (cкачиваний: 224)

Рейтингова відомість за 2 семестр 2019-2020 н.р. студентів 1-Ма групи I курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [147,33 Kb] (cкачиваний: 290)

Рейтингова відомість за ІІ семестр 2019-2020 н.р. студентів 2-Ма групи 2 курсу спеціалізації «Сестринська справа»  [163,13 Kb] (cкачиваний: 246)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

Архів сайту

Ми у соціальних мережах



Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Стоматологія [131,3 Kb] (cкачиваний: 281)

Сестринська справа [222,82 Kb] (cкачиваний: 445)

Акушерська справа [174,61 Kb] (cкачиваний: 309)

Лікувальна справа [232,69 Kb] (cкачиваний: 354)

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 548   Дата: 27-07-2019, 12:53
Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 441   Дата: 20-07-2019, 11:34

Результат вступного іспиту

з ліплення

Група 10

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Алієв Ільяс Русланович

8

вісім

2

Ворона Євген Вадимович

5,5

пять і пять

3

Гончаренко Андрій Олександрович

7,5

сім і пять

4

Дрижов Євгеній Михайлович

6

шість

5

Кругляк Дарія Іванівна

6,5

шість і пять

6

Надточій Дар'я Вікторівна

6,5

шість і пять

7

Панченко Даніїл Анатолійович

7

сім

8

Пояркова Анастасія Олександрівна

8

вісім

9

Сененко Ілля Олегович

6

шість

10

Сергієнко Дмитро Олександрович

9

девять

11

Сизоненко Артур Юрійович

5,5

пять і пять

12

Таратун Ян Ігорович

8,5

вісім і пять

13

Теребіло Анастасія Ігорівна

8,5

вісім і пять

14

Терещенко Яна Євгеніївна

7,5

сім і пять

15

Харченко Олег В'ячеславович

9

девять

16

Ходаков Іван Андрійович

7,5

сім і пять

17

Цимбал Михайло Костянтинович

8

вісім

18

Чернявський Роман Григорович

8

вісім

19

Шепель Тетяна Євгеніївна

10

десять

20

Ященко Даніїл Вікторович

9

девять

 

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 406   Дата: 20-07-2019, 11:32

Результат вступного іспиту

з хімії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Антоненко Єлизавета Юріївна

9

девять

2

Артеменко Анна Володимирівна

9

девять

3

Власенко Єгор Олексійович

4

чотири

4

Воронюк Анна Миколаївна

9

девять

5

Говорун Юлія Валеріївна

10

десять

6

Гришковець Аліна Олександрівна

8

вісім

7

Губаренко Дар'я В'ячеславівна

5

пять

8

Деменко Ігор Русланович

10

десять

9

Заєць Дмитро Сергійович

12

дванадцять

10

Зубченко Каріна Петрівна

6

шість

11

Ількухіна Софія Олександрівна

9

девять

12

Карпенко Данило Костянтинович

5

пять

13

Клімішина Анастасія Андріївна

8

вісім

14

Косакова Марина Олександрівна

4

чотири

15

Кощій Крістіна Романівна

9

девять

16

Младенець Єлизавета Леонідівна

7

сім

17

Негреба Валерія Олегівна

6

шість

18

Олішевська Софія Едуардівна

10

десять

19

Раскосова Ангеліна Миколаївна

8

вісім

20

Росік Владислав Сергійович

9

девять

21

Руденко Анастасія Максимівна

7

сім

22

Скорпан Марія Ігорівна

4

чотири

23

Тарануха Надія Ігорівна

6

шість

24

Троценко Катерина Іванівна

6

шість

25

Улановський Владислав Андрійович

7

сім

26

Федченко Михайло Олександрович

7

сім

27

Фоменко Аліна Олегівна

5

пять

28

Шевченко Софія Ігорівна

9

девять

 

Відповідальний  секретар приймальної комісії   Ільченко Т.С.

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 452   Дата: 18-07-2019, 15:41

Результат вступного іспиту

з біології

Група 4

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Барсукова Олександра Олександрівна

6

шість

2

Бистрова Анна Євгенівна

4

чотири

3

Білошапка Римма Романівна

5

пять

4

Бірченко Катерина Євгенівна

8

вісім

5

Гришко Єлизавета Геннадіївна

6

шість

6

Єрмоліна Рімма Артемівна

5

пять

7

Колесник Віталіна Андріївна

4

чотири

8

Круглік Дарія Іванівна

6

шість

9

Масіч Аліса Юріївна

7

сім

10

Мостова Алла Сергіївна

6

шість

11

Парфило Віталіна Вікторівна

5

пять

12

Пономаренко Карина Олександрівна

10

десять

13

Прийменко Андрій Володимирович

5

пять

14

Сененко Ілля Олегович

4

чотири

15

Сєрова Катерина Геннадіївна

5

пять

16

Слєпцова Анастасія Юріївна

8

вісім

17

Стецюра Марія Сергіївна

8

вісім

18

Танченко Лія Сергіївна

6

шість

19

Черевко Єлизавета Андріївна

6

шість

20

Черняков Богдан Сергійович

7

сім

21

Шепель Тетяна Євгеніївна

5

пять

22

Шумінова Аміна Олександрівна

7

сім

 

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 429   Дата: 18-07-2019, 15:40

Результат вступного іспиту

з біології

Група 3

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Авраменко Дарина Андріївна

11

одинадцять

2

Беседовський Петро Андрійович

8

вісім

3

Бєлашов Владислав Олегович

10

десять

4

Бурикіна Ілона Сергіївна

6

шість

5

Васильченко Дмитро Едуардович

8

вісім

6

Германенко Дарія Сергіївна

8

вісім

7

Гребеник Ліана Анатоліївна

8

вісім

8

Гуленко Марія Романівна

11

одинадцять

9

Демідова Кристіна Іванівна

7

сім

10

Єрканян Юлія Дмитрівна

6

шість

11

Забірова Валерія Романівна

5

пять

12

Мірошниченко Тетяна Андріївна

7

сім

13

Приходько Оксана Віталіївна

5

пять

14

Рикун Сніжана Леонідівна

6

шість

15

Савченко-Абу Убайд Діана Ахмедівна

7

сім

16

Сагайдак Аліна Володимирівна

7

сім

17

Сема Олександра Вікторівна

7

сім

18

Сорока Юлія Володимирівна

5

пять

19

Стадніченко Олена Сергіївна

6

шість

20

Федорченко Владислава Юріївна

9

девять

21

Хандюк Владислав Олександрович

8

вісім

22

Хоменко Анастасія Андріївна

6

шість

23

Царенко Вікторія Юріївна

9

девять

 

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 438   Дата: 18-07-2019, 15:38

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 2

 

 з/п

Прізвище, імя та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Балико Діана Олександрівна

7

сім

2

Банчукова Карина Олександрівна

7

сім

3

Баришок Аліна Сергіївна

10

десять

4

Василець Владислава Вадимівна

8

вісім

5

Власенко Єгор Олексійович

6

шість

6

Воронюк Анна Миколаївна

9

девять

7

Деменко Ігор Русланович

10

десять

8

Дермельова Анастасія Сергіївна

10

десять

9

Зубченко Каріна Петрівна

12

дванадцять

10

Колотова Софія В'ячеславівна

12

дванадцять

11

Кошель Анна Сергіївна

7

сім

12

Литовка Вєроніка Олегівна

6

шість

13

Максименко Каріна Миколаївна

6

шість

14

Мировицький Сергій Сергійович

5

пять

15

Мозуль Вероніка Юріївна

8

вісім

16

Павленко Катерина Русланівна

5

пять

17

Петренко Дар'я Андріївна

10

десять

18

Приходько Дар'я Миколаївна

12

дванадцять

19

Росік Владислав Сергійович

9

девять

20

Сніга Олександра Володимирівна

9

девять

21

Соловей Анастасія Ігорівна

6

шість

22

Троценко Катерина Іванівна

9

девять

23

Федченко Михайло Олександрович

10

десять

24

Філоненко Андрій Миколайович

8

вісім

25

Хомич Діана Романівна

10

десять

26

Шевченко Вікторія Романівна

6

шість

27

Шило Роман Вікторович

10

десять

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 472   Дата: 18-07-2019, 15:36

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 1

 

 з/п

Прізвище, імя та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Антоненко Єлизавета Юріївна

10

десять

2

Бабій Максим Олександрович

9

девять

3

Вовк Анна Сергіївна

7

сім

4

Вовк Діана Анатоліївна

7

сім

5

Говорун Юлія Валеріївна

9

девять

6

Головіна Софія Максимівна

8

вісім

7

Демченко Дар'я Олександрівна

10

десять

8

Довгаль Єлизавета Сергіївна

6

шість

9

Ількухіна Софія Олександрівна

10

десять

10

Карпенко Данило Костянтинович

11

одинадцять

11

Клімішина Анастасія Андріївна

8

вісім

12

Кривошеєва Карина Андріївна

6

шість

13

Левченко Олексій Володимирович

10

десять

14

Лісниченко Катерина Юріївна

10

десять

15

Люта Олеся Русланівна

9

девять

16

Моїсеєнко Юлія Ігорівна

7

сім

17

Негреба Валерія Олегівна

9

девять

18

Новак Владислава Олексіївна

10

десять

19

Обруч Артем Олександрович

8

вісім

20

Раскосова Ангеліна Миколаївна

10

десять

21

Сорокіна Анастасія Михайлівна

7

сім

22

Ткаченко Олександр Григорович

9

девять

23

Хацько Єлизавета Дмитрівна

9

девять

24

Хрістенко Валерія Андріївна

11

одинадцять

25

Шевченко Софія Ігорівна

10

десять

26

Шинкаренко Софія Олександрівна

4

чотири

27

Юдіна Вікторія Олександрівна

11

одинадцять

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 417   Дата: 17-07-2019, 12:20

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 10

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Алієв Ільяс Русланович

6

шість

2

Бистрова Анна Євгенівна

10

десять

3

Ворона Євген Вадимович

8

вісім

4

Гончаренко Андрій Олександрович

6

шість

5

Дрижов Євгеній Михайлович

4

чотири

6

Кругляк Дарія Іванівна

9

девять

7

Надточій Дар'я Вікторівна

12

дванадцять

8

Панченко Даніїл Анатолійович

9

девять

9

Пояркова Анастасія Олександрівна

8

вісім

10

Сененко Ілля Олегович

4

чотири

11

Сергієнко Дмитро Олександрович

4

чотири

12

Сизоненко Артур Юрійович

4

чотири

13

Таратун Ян Ігорович

9

девять

14

Теребіло Анастасія Ігорівна

5

пять

15

Терещенко Яна Євгеніївна

7

сім

16

Харченко Олег В'ячеславович

5

пять

17

Ходаков Іван Андрійович

6

шість

18

Цимбал Михайло Костянтинович

5

пять

19

Чернявський Роман Григорович

6

шість

20

Чиж Анастасія Вячеславівна

не зявилась

 

21

Шепель Тетяна Євгеніївна

6

шість

22

Ященко Даніїл Вікторович

5

пять

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

 

Детальніше

До уваги абітурієнтів

Переглядів: 556   Дата: 15-07-2019, 15:50

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 4

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Артеменко Анна Володимирівна

9

девять

2

Барсукова Олександра Олександрівна

4

чотири

3

Білошапка Римма Романівна

6

шість

4

Бірченко Катерина Євгенівна

10

десять

5

Гришко Єлизавета Геннадіївна

7

сім

6

Гришковець Аліна Олександрівна

6

шість

7

Губаренко Дар'я В'ячеславівна

8

вісім

8

Єрмоліна Рімма Артемівна

5

пять

9

Колесник Віталіна Андріївна

9

девять

10

Косакова Марина Олександрівна

7

сім

11

Кощій Крістіна Романівна

6

шість

12

Масіч Аліса Юріївна

8

вісім

13

Младенець Єлизавета Леонідівна

8

вісім

14

Мостова Алла Сергіївна

7

сім

15

Парфило Віталіна Вікторівна

6

шість

16

Пономаренко Карина Олександрівна

11

одинадцять

17

Прийменко Андрій Володимирович

7

сім

18

Сєрова Катерина Геннадіївна

7

сім

19

Скорпан Марія Ігорівна

7

сім

20

Слєпцова Анастасія Юріївна

10

десять

21

Стецюра Марія Сергіївна

8

вісім

22

Танченко Лія Сергіївна

5

пять

23

Фоменко Аліна Олегівна

7

сім

24

Черевко Єлизавета Андріївна

7

сім

25

Черняков Богдан Сергійович

6

шість

26

Шумінова Аміна Олександрівна

4

чотири

 

 

 

 

 

         

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

 

Детальніше