Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах



Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Стоматологія [131,3 Kb] (cкачиваний: 164)

Сестринська справа [222,82 Kb] (cкачиваний: 285)

Акушерська справа [174,61 Kb] (cкачиваний: 165)

Лікувальна справа [232,69 Kb] (cкачиваний: 212)

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 203   Дата: 27-07-2019, 12:53
Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 134   Дата: 20-07-2019, 11:34

Результат вступного іспиту

з ліплення

Група 10

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Алієв Ільяс Русланович

8

вісім

2

Ворона Євген Вадимович

5,5

пять і пять

3

Гончаренко Андрій Олександрович

7,5

сім і пять

4

Дрижов Євгеній Михайлович

6

шість

5

Кругляк Дарія Іванівна

6,5

шість і пять

6

Надточій Дар'я Вікторівна

6,5

шість і пять

7

Панченко Даніїл Анатолійович

7

сім

8

Пояркова Анастасія Олександрівна

8

вісім

9

Сененко Ілля Олегович

6

шість

10

Сергієнко Дмитро Олександрович

9

девять

11

Сизоненко Артур Юрійович

5,5

пять і пять

12

Таратун Ян Ігорович

8,5

вісім і пять

13

Теребіло Анастасія Ігорівна

8,5

вісім і пять

14

Терещенко Яна Євгеніївна

7,5

сім і пять

15

Харченко Олег В'ячеславович

9

девять

16

Ходаков Іван Андрійович

7,5

сім і пять

17

Цимбал Михайло Костянтинович

8

вісім

18

Чернявський Роман Григорович

8

вісім

19

Шепель Тетяна Євгеніївна

10

десять

20

Ященко Даніїл Вікторович

9

девять

 

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 97   Дата: 20-07-2019, 11:32

Результат вступного іспиту

з хімії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Антоненко Єлизавета Юріївна

9

девять

2

Артеменко Анна Володимирівна

9

девять

3

Власенко Єгор Олексійович

4

чотири

4

Воронюк Анна Миколаївна

9

девять

5

Говорун Юлія Валеріївна

10

десять

6

Гришковець Аліна Олександрівна

8

вісім

7

Губаренко Дар'я В'ячеславівна

5

пять

8

Деменко Ігор Русланович

10

десять

9

Заєць Дмитро Сергійович

12

дванадцять

10

Зубченко Каріна Петрівна

6

шість

11

Ількухіна Софія Олександрівна

9

девять

12

Карпенко Данило Костянтинович

5

пять

13

Клімішина Анастасія Андріївна

8

вісім

14

Косакова Марина Олександрівна

4

чотири

15

Кощій Крістіна Романівна

9

девять

16

Младенець Єлизавета Леонідівна

7

сім

17

Негреба Валерія Олегівна

6

шість

18

Олішевська Софія Едуардівна

10

десять

19

Раскосова Ангеліна Миколаївна

8

вісім

20

Росік Владислав Сергійович

9

девять

21

Руденко Анастасія Максимівна

7

сім

22

Скорпан Марія Ігорівна

4

чотири

23

Тарануха Надія Ігорівна

6

шість

24

Троценко Катерина Іванівна

6

шість

25

Улановський Владислав Андрійович

7

сім

26

Федченко Михайло Олександрович

7

сім

27

Фоменко Аліна Олегівна

5

пять

28

Шевченко Софія Ігорівна

9

девять

 

Відповідальний  секретар приймальної комісії   Ільченко Т.С.

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 123   Дата: 18-07-2019, 15:41

Результат вступного іспиту

з біології

Група 4

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Барсукова Олександра Олександрівна

6

шість

2

Бистрова Анна Євгенівна

4

чотири

3

Білошапка Римма Романівна

5

пять

4

Бірченко Катерина Євгенівна

8

вісім

5

Гришко Єлизавета Геннадіївна

6

шість

6

Єрмоліна Рімма Артемівна

5

пять

7

Колесник Віталіна Андріївна

4

чотири

8

Круглік Дарія Іванівна

6

шість

9

Масіч Аліса Юріївна

7

сім

10

Мостова Алла Сергіївна

6

шість

11

Парфило Віталіна Вікторівна

5

пять

12

Пономаренко Карина Олександрівна

10

десять

13

Прийменко Андрій Володимирович

5

пять

14

Сененко Ілля Олегович

4

чотири

15

Сєрова Катерина Геннадіївна

5

пять

16

Слєпцова Анастасія Юріївна

8

вісім

17

Стецюра Марія Сергіївна

8

вісім

18

Танченко Лія Сергіївна

6

шість

19

Черевко Єлизавета Андріївна

6

шість

20

Черняков Богдан Сергійович

7

сім

21

Шепель Тетяна Євгеніївна

5

пять

22

Шумінова Аміна Олександрівна

7

сім

 

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 89   Дата: 18-07-2019, 15:40

Результат вступного іспиту

з біології

Група 3

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Авраменко Дарина Андріївна

11

одинадцять

2

Беседовський Петро Андрійович

8

вісім

3

Бєлашов Владислав Олегович

10

десять

4

Бурикіна Ілона Сергіївна

6

шість

5

Васильченко Дмитро Едуардович

8

вісім

6

Германенко Дарія Сергіївна

8

вісім

7

Гребеник Ліана Анатоліївна

8

вісім

8

Гуленко Марія Романівна

11

одинадцять

9

Демідова Кристіна Іванівна

7

сім

10

Єрканян Юлія Дмитрівна

6

шість

11

Забірова Валерія Романівна

5

пять

12

Мірошниченко Тетяна Андріївна

7

сім

13

Приходько Оксана Віталіївна

5

пять

14

Рикун Сніжана Леонідівна

6

шість

15

Савченко-Абу Убайд Діана Ахмедівна

7

сім

16

Сагайдак Аліна Володимирівна

7

сім

17

Сема Олександра Вікторівна

7

сім

18

Сорока Юлія Володимирівна

5

пять

19

Стадніченко Олена Сергіївна

6

шість

20

Федорченко Владислава Юріївна

9

девять

21

Хандюк Владислав Олександрович

8

вісім

22

Хоменко Анастасія Андріївна

6

шість

23

Царенко Вікторія Юріївна

9

девять

 

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 109   Дата: 18-07-2019, 15:38

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 2

 

 з/п

Прізвище, імя та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Балико Діана Олександрівна

7

сім

2

Банчукова Карина Олександрівна

7

сім

3

Баришок Аліна Сергіївна

10

десять

4

Василець Владислава Вадимівна

8

вісім

5

Власенко Єгор Олексійович

6

шість

6

Воронюк Анна Миколаївна

9

девять

7

Деменко Ігор Русланович

10

десять

8

Дермельова Анастасія Сергіївна

10

десять

9

Зубченко Каріна Петрівна

12

дванадцять

10

Колотова Софія В'ячеславівна

12

дванадцять

11

Кошель Анна Сергіївна

7

сім

12

Литовка Вєроніка Олегівна

6

шість

13

Максименко Каріна Миколаївна

6

шість

14

Мировицький Сергій Сергійович

5

пять

15

Мозуль Вероніка Юріївна

8

вісім

16

Павленко Катерина Русланівна

5

пять

17

Петренко Дар'я Андріївна

10

десять

18

Приходько Дар'я Миколаївна

12

дванадцять

19

Росік Владислав Сергійович

9

девять

20

Сніга Олександра Володимирівна

9

девять

21

Соловей Анастасія Ігорівна

6

шість

22

Троценко Катерина Іванівна

9

девять

23

Федченко Михайло Олександрович

10

десять

24

Філоненко Андрій Миколайович

8

вісім

25

Хомич Діана Романівна

10

десять

26

Шевченко Вікторія Романівна

6

шість

27

Шило Роман Вікторович

10

десять

 

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 99   Дата: 18-07-2019, 15:36

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 1

 

 з/п

Прізвище, імя та по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Антоненко Єлизавета Юріївна

10

десять

2

Бабій Максим Олександрович

9

девять

3

Вовк Анна Сергіївна

7

сім

4

Вовк Діана Анатоліївна

7

сім

5

Говорун Юлія Валеріївна

9

девять

6

Головіна Софія Максимівна

8

вісім

7

Демченко Дар'я Олександрівна

10

десять

8

Довгаль Єлизавета Сергіївна

6

шість

9

Ількухіна Софія Олександрівна

10

десять

10

Карпенко Данило Костянтинович

11

одинадцять

11

Клімішина Анастасія Андріївна

8

вісім

12

Кривошеєва Карина Андріївна

6

шість

13

Левченко Олексій Володимирович

10

десять

14

Лісниченко Катерина Юріївна

10

десять

15

Люта Олеся Русланівна

9

девять

16

Моїсеєнко Юлія Ігорівна

7

сім

17

Негреба Валерія Олегівна

9

девять

18

Новак Владислава Олексіївна

10

десять

19

Обруч Артем Олександрович

8

вісім

20

Раскосова Ангеліна Миколаївна

10

десять

21

Сорокіна Анастасія Михайлівна

7

сім

22

Ткаченко Олександр Григорович

9

девять

23

Хацько Єлизавета Дмитрівна

9

девять

24

Хрістенко Валерія Андріївна

11

одинадцять

25

Шевченко Софія Ігорівна

10

десять

26

Шинкаренко Софія Олександрівна

4

чотири

27

Юдіна Вікторія Олександрівна

11

одинадцять

 

 

Детальніше

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Переглядів: 135   Дата: 17-07-2019, 12:20

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 10

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Алієв Ільяс Русланович

6

шість

2

Бистрова Анна Євгенівна

10

десять

3

Ворона Євген Вадимович

8

вісім

4

Гончаренко Андрій Олександрович

6

шість

5

Дрижов Євгеній Михайлович

4

чотири

6

Кругляк Дарія Іванівна

9

девять

7

Надточій Дар'я Вікторівна

12

дванадцять

8

Панченко Даніїл Анатолійович

9

девять

9

Пояркова Анастасія Олександрівна

8

вісім

10

Сененко Ілля Олегович

4

чотири

11

Сергієнко Дмитро Олександрович

4

чотири

12

Сизоненко Артур Юрійович

4

чотири

13

Таратун Ян Ігорович

9

девять

14

Теребіло Анастасія Ігорівна

5

пять

15

Терещенко Яна Євгеніївна

7

сім

16

Харченко Олег В'ячеславович

5

пять

17

Ходаков Іван Андрійович

6

шість

18

Цимбал Михайло Костянтинович

5

пять

19

Чернявський Роман Григорович

6

шість

20

Чиж Анастасія Вячеславівна

не зявилась

 

21

Шепель Тетяна Євгеніївна

6

шість

22

Ященко Даніїл Вікторович

5

пять

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

 

Детальніше

До уваги абітурієнтів

Переглядів: 128   Дата: 15-07-2019, 15:50

Результат вступного іспиту

з української мови

Група 4

 

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

вступника

Кількість балів

цифрами

словами

1

Артеменко Анна Володимирівна

9

девять

2

Барсукова Олександра Олександрівна

4

чотири

3

Білошапка Римма Романівна

6

шість

4

Бірченко Катерина Євгенівна

10

десять

5

Гришко Єлизавета Геннадіївна

7

сім

6

Гришковець Аліна Олександрівна

6

шість

7

Губаренко Дар'я В'ячеславівна

8

вісім

8

Єрмоліна Рімма Артемівна

5

пять

9

Колесник Віталіна Андріївна

9

девять

10

Косакова Марина Олександрівна

7

сім

11

Кощій Крістіна Романівна

6

шість

12

Масіч Аліса Юріївна

8

вісім

13

Младенець Єлизавета Леонідівна

8

вісім

14

Мостова Алла Сергіївна

7

сім

15

Парфило Віталіна Вікторівна

6

шість

16

Пономаренко Карина Олександрівна

11

одинадцять

17

Прийменко Андрій Володимирович

7

сім

18

Сєрова Катерина Геннадіївна

7

сім

19

Скорпан Марія Ігорівна

7

сім

20

Слєпцова Анастасія Юріївна

10

десять

21

Стецюра Марія Сергіївна

8

вісім

22

Танченко Лія Сергіївна

5

пять

23

Фоменко Аліна Олегівна

7

сім

24

Черевко Єлизавета Андріївна

7

сім

25

Черняков Богдан Сергійович

6

шість

26

Шумінова Аміна Олександрівна

4

чотири

 

 

 

 

 

         

Відповідальний секретар приймальної комісії  Ільченко Т.С.

 

Детальніше