Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА!

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Профорієнтаційна робота – важливий багатогранний безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

ВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 322   Дата: 7-06-2017, 09:53

1-го червня 2017 року творчий колектив студентів Сумського медичного коледжу щиро привітав  діток співробітників Сумського міського центру надання адміністративних послуг з Міжнародним Днем захисту дітей та подарував їм чудову концертно – ігрову програму.

 

 

 

 

 

 

 

 

Номери художньої самодіяльності вразили глядачів високим професіоналізмом, яскравістю та оригінальністю. Усім, а особливо дітям сподобався мультиплікаційний  герой – Міньйон. Який проводив веселе знайомство, зарядку та гру з бананами.

 

 

 

 

 

 

         Наприкінці програми, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Волошина О.М. вручила «Подяку» директору Сумського медичного коледжу  - Кононову О.В. та заступнику директора з виховної роботи – Боровик О.Г. за сумлінну працю, високий професіоналізм та проведення заходу до Міжнародного Дня захисту дітей, а студентам – красивенний та смачнючій торт.

 

 

 

 

 

 

 

Нехай же щирий сміх дитячий

Над Україною луна!

В центрі всесвіту –ДИТИНА-

Цвіт життя, його краса.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+2
Повернутися