Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахРобота базового коледжу

Переглядів: 137   Дата: 6-11-2017, 12:44

      Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 навчальний рік 1 листопада 2017 року на базі медколеджу відбулися засідання Обласних методичних об’єднань викладачів педіатрії, медсестринства в педіатрії та основ медсестринства, догляду за хворими та ММТ.

 

Робота базового коледжу

 

Методичні об’єднання працювали у секціях за індивідуальним ходом проведення засідань.

Перед педіатрами виступила викладач медколеджу Попова Т.М., яка поділилася отриманими на спеціалізованих курсах знаннями з питання інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, після чого відбувся обмін досвідом у формі круглого столу серед викладачів ВМНЗ І р. а. Сумської області. Також обговорювалося питання підготовки студентів до конкурсу профмайстерності «Ескулап-2018».

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

До викладачів медсестринства та догляду за хворими приєдналися старші медичні сестри ЛПУ Сумської області. Медичним працівникам було представлено продукцію корпорації «Юрія-Фарм» та компанії «Лізоформ Медікал», доповіді на тему «Актуальні питання ВІЛ-інфекції. Захист медичних працівників від інфікування ВІЛ», доповідач – завідувач відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідмоніторингу, лікар-інфекціоніст КУ «Сумський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Панасенко Л.М. та на тему «Впровадження нормативної документації МОЗ України в практичну охорону здоров’я. Обговорення методичних рекомендацій на тему: «Санітарно-протиепідемічний режим ЛПЗ», доповідач – лікар-епідеміолог КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Бєлова Г.О., після чого під керівництвом викладача основ медсестринства Приходько Л.В. відбувся круглий стіл із обговорення даних питань.

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Учасники методичних об’єднань висловили глибоке задоволення отриманою на засіданнях інформацією та озвучили бажання подальших зустрічей із метою обміну досвідом.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

0
Повернутися