Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ!

ПАТРІОТИЧНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ЗАСПІВАЙМО  ПІСНЮ  ЗА  УКРАЇНУ»

 

20-го лютого 2021 року у Сумському фаховому медичному коледжі у дистанційному форматі відбудеться VI фестиваль національної, патріотичної та народної пісні «Заспіваймо пісню за Україну», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

Архів сайту

Ми у соціальних мережахРобота базового коледжу

Переглядів: 1250   Дата: 6-11-2017, 12:44

      Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 навчальний рік 1 листопада 2017 року на базі медколеджу відбулися засідання Обласних методичних об’єднань викладачів педіатрії, медсестринства в педіатрії та основ медсестринства, догляду за хворими та ММТ.

 

Робота базового коледжу

 

Методичні об’єднання працювали у секціях за індивідуальним ходом проведення засідань.

Перед педіатрами виступила викладач медколеджу Попова Т.М., яка поділилася отриманими на спеціалізованих курсах знаннями з питання інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, після чого відбувся обмін досвідом у формі круглого столу серед викладачів ВМНЗ І р. а. Сумської області. Також обговорювалося питання підготовки студентів до конкурсу профмайстерності «Ескулап-2018».

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

До викладачів медсестринства та догляду за хворими приєдналися старші медичні сестри ЛПУ Сумської області. Медичним працівникам було представлено продукцію корпорації «Юрія-Фарм» та компанії «Лізоформ Медікал», доповіді на тему «Актуальні питання ВІЛ-інфекції. Захист медичних працівників від інфікування ВІЛ», доповідач – завідувач відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідмоніторингу, лікар-інфекціоніст КУ «Сумський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Панасенко Л.М. та на тему «Впровадження нормативної документації МОЗ України в практичну охорону здоров’я. Обговорення методичних рекомендацій на тему: «Санітарно-протиепідемічний режим ЛПЗ», доповідач – лікар-епідеміолог КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Бєлова Г.О., після чого під керівництвом викладача основ медсестринства Приходько Л.В. відбувся круглий стіл із обговорення даних питань.

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Учасники методичних об’єднань висловили глибоке задоволення отриманою на засіданнях інформацією та озвучили бажання подальших зустрічей із метою обміну досвідом.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися