Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Шевченко - наш. Він крізь усі віки!

Шевченко - наш. Він крізь усі віки

 

         Чи мислима українська культура без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка? Чи мислима світова культура без цього видатного українського сина і поета? Звичайно, це питання риторичне. Важко знайти українця, яки би не знав хоча б кількох шевченкових рядків.

До уваги слухачів!

До уваги слухачів

 освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

В ніч з 24-го на 25-е березня в Україні відбудеться

перехід на літній час

(Стрілки годинника потрібно перевести

на 1 годину вперед).

Вчасно переведіть свій годинник!

           

 

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ!

ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

 

15.03.2018 в Сумському медичному коледжі був приведений І тур олімпіади з фізики серед студентів першого курсу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахРобота базового коледжу

Переглядів: 236   Дата: 6-11-2017, 12:44

      Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 навчальний рік 1 листопада 2017 року на базі медколеджу відбулися засідання Обласних методичних об’єднань викладачів педіатрії, медсестринства в педіатрії та основ медсестринства, догляду за хворими та ММТ.

 

Робота базового коледжу

 

Методичні об’єднання працювали у секціях за індивідуальним ходом проведення засідань.

Перед педіатрами виступила викладач медколеджу Попова Т.М., яка поділилася отриманими на спеціалізованих курсах знаннями з питання інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, після чого відбувся обмін досвідом у формі круглого столу серед викладачів ВМНЗ І р. а. Сумської області. Також обговорювалося питання підготовки студентів до конкурсу профмайстерності «Ескулап-2018».

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

До викладачів медсестринства та догляду за хворими приєдналися старші медичні сестри ЛПУ Сумської області. Медичним працівникам було представлено продукцію корпорації «Юрія-Фарм» та компанії «Лізоформ Медікал», доповіді на тему «Актуальні питання ВІЛ-інфекції. Захист медичних працівників від інфікування ВІЛ», доповідач – завідувач відділу профілактичної, організаційно-методичної роботи та епідмоніторингу, лікар-інфекціоніст КУ «Сумський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Панасенко Л.М. та на тему «Впровадження нормативної документації МОЗ України в практичну охорону здоров’я. Обговорення методичних рекомендацій на тему: «Санітарно-протиепідемічний режим ЛПЗ», доповідач – лікар-епідеміолог КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Бєлова Г.О., після чого під керівництвом викладача основ медсестринства Приходько Л.В. відбувся круглий стіл із обговорення даних питань.

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Робота базового коледжу

 

Учасники методичних об’єднань висловили глибоке задоволення отриманою на засіданнях інформацією та озвучили бажання подальших зустрічей із метою обміну досвідом.

 

Текст – Пономаренко Т.О.

0
Повернутися