Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережахПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 402   Дата: 3-09-2018, 10:08

31-го серпня у Сумському медичному коледжі відбулася урочиста лінійка - посвята першокурсників у студенти.

На заході були присутні викладачі коледжу, батьки першокурсників та шановний  гість -колишній директор Сумського медичного УЧИЛИЩА, лікар-хірург -  Гугля Володимир Олексійович.

Розпочав свято директор Сумського медичного коледжу,  заслужений працівник освіти України – Кононов Олександр Вікторович. Він привітав першокурсників із початком навчання, побажав успіхів у здобутті знань, доброго здоров’я та виказав упевненість в тому, що усі вони мають стати продовжувачами надбань світової медицини та справжніми патріотами своєї батьківщини.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Активісти студентського самоврядування покладали квіти до Монумента загиблим у Другій Світовій війні, та до Меморіалу Слави Героїв АТО на центральному кладовищі міста Суми, а також до погруддя «Сестри – милосердя», що встановлено у холі коледжу.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

         Посвяту у студенти провели театралізовані  персонажі Гіппократ та його помічниця Гігієя, Німфи познайомили першокурсників з першими студентськими документами: заліковою книжкою та студентським квитком.

 

Гугля Володимир Олексійович, урочисто вручив першокурсниці білий халат - символ чистоти, добра, гуманності та відповідальності медичного працівника. Під супровід пісні «Люди в белых халатах», першокурсники вдягли нові білі халати, приєднавшись тим самим, до дружної студентської родини Сумського медичного коледжу. Саме тут пройдуть перші сходинки їх становлення, саме тут вони навчяться самостійності.

 

За традицією першокурсники проголосили Клятву, яку перед лицем присутніх та перед лицем рідної України обіцяли чесно її дотримуватися.

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

Запальна вокально-хореографічна композиція, у виконанні студентів групи 3-Фа (кл.керівник Нестеренко І.В.) створила атмосферу свята та піднесеного насторю.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Повернутися