Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахСтудентський гуртожиток

Переглядів: 294   Дата: 14-09-2018, 05:31

 

6 вересня 2018 року у студентському гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулися загальні збори та зустріч адміністрації коледжу із студентами гуртожитку.

На зборах  були присутні: О.В.Кононов– директор коледжу, О.Г.Боровик - заступник директора з виховної роботи, В.П.Губська - завідувач гуртожитком, вихователі - Т.Ф.Лех та В.В.Руденко, представники студентської ради гуртожитку, мешканці гуртожитку.

Студентський гуртожиток

 

Розпочав збори директор коледжу – Кононов О.В.  Він привітав студентів із новим навчальним роком і одразу нагадав, що в гуртожитку діють  «Правила внутрішнього розпорядку», які для всіх є однаковими і котрих потрібно дотримуватися. Директор одразу звернув увагу на те, що в гуртожитку зроблено все для комфорту студентів, які в свою чергу повинні дбайливо та охайно ставитися до майна гуртожитку.

Студентський гуртожиток

 

Потім до студентів гуртожитку звернулася заступник директора з виховної роботи – О.Г.Боровик  зі словами про те, що  гуртожиток є другою домівкою для студентів, де вони проживають поки навчаються. Також вона закликала першокурсників до поваги один до одного і розповіла про те, що їх здоров`я знаходиться тільки в їх руках, про яке вони повинні дбати.

Зустріч студентів з адміністрацією коледжу пройшла в дуже теплій та щирій обстановці.

Повернутися