Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Переглядів: 218   Дата: 28-10-2018, 15:30

Вибір навчального закладу для абітурієнта – справа не з простих. А на сьогодні великою проблемою для вищих навчальних закладів постав демографічний провал в Україні серед випускників 9-их, 11-их класів шкіл. Саме для того стає важливим проведення вишами Днів відкритих дверей, в ході яких майбутні студенти спілкуються з керівництвом й молоддю, яка вже навчається. Одним словом, подібні заходи є чудовою можливістю стати ближчим до місця, де будеш отримувати омріяну професію, та побачити його, як-то кажуть, зсередини.

 

27 жовтня 2018 року в Сумському медичному коледжі пройшов черговий День відкритих дверей. 

Розпочався цей день у актовій залі навчального закладу, де відбулася офіційна частина заходу. Після відеоролика та ознайомлювальної презентації про коледж слово надали заступнику директора з навчальної роботи Клименко Світлані Олександрівні, яка наголосила на тому, що Сумський базовий медичний коледж – це шанс навчатися в потужному вищому навчальному закладі, що має славетну історію та достойне сьогодення. Світлана Олександрівна закликала молодь зробити правильний вибір і скористатися всіма перевагами, які відкриваються перед студентами медколеджу.

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

      Далі із роз’ясненнями правил і умов прийому 2019 р. виступила Ільченко Тетяна Сергіївна, відповідальний секретар приймальної комісії. Зокрема, присутні почули інформацію щодо предметів, необхідних для складання ЗНО для вступу на кожну конкретну спеціалізацію, а також – щодо ключових етапів вступної кампанії, порядок подачі документів і специфіки розрахунку конкурсного балу.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Після офіційної частини відбулася екскурсія для зацікавлених осіб, під час якої було оглянуто матеріально-технічну базу закладу та надано вже більш детальну інформацію стосовно особливостей навчання, а також студентами коледжу було продемонстровано низку медичних маніпуляцій на фантомах.

 

Тож, Сумський медичний коледж чекає саме на вас! Отримайте якісне навчання та насичене студентське життя!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

 

 

 

Повернутися