Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахАДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

Переглядів: 244   Дата: 20-11-2018, 11:13

        15 листопада напередодні Дня студента на сестринському відділенні було традиційно проведено захід з адаптації студентів - першокурсників. Цього року він  мав назву „Розфарбуй свої мрії кольорами веселки”. Завідувач сестринського відділення Симоненко Лариса Михайлівна разом із студентами групи 4-Мг та класним керівником Фарятьєвою Ладою Володимирівною у формі історичного екскурсу та квесту познайомили студентів груп 1-Мг та 1-Мд з історією професії,  заснування коледжу та сестринського відділення.

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

        Студенти-першокурсники з перших днів  навчання відчувають задоволення від досягнення важливої мети – вступу до коледжу. Вони покладають серйозні надії на те, що зможуть ефективно навчатися і, тим самим, готуватися до важливої професійної діяльності. Однак трохи згодом, через кілька місяців після вступу, значна кількість першокурсників починає відчувати певний дискомфорт, основною причиною якого є труднощі, що виникають під час навчання. Цей період триває, як правило, протягом усього першого року навчання, тому для більшості студентів-першокурсників завершується успішною соціалізацією. Завдання педагогів, класних керівників, наставників -  допомогти зорієнтуватися та налаштуватися на відповідне студентське життя першокурсників у нових умовах навчання та життєдіяльності через залучення їх до різних видів позанавчальної діяльності.

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

       Перший курс проводить межу між дитинством і юністю. Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали державні іспити. А попереду - перші випробування. Адже на першому курсі формується ставлення студента до навчання, до майбутньої професійної діяльності, продовжується активний пошук себе. Навіть перша невдача може привести до розчарування, утрати перспективи, відчуження, пасивності.

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

       Життя у кольорі… Колір у житті! Різнобарвним буде студентське життя в коледжі.  Емоційним, бурхливим, насиченим. Ми інколи думаємо, що буденність складається тільки з чорного і білого, що є тільки ці дві смуги! Але варто  зупинитися на хвилинку, усміхнутися й згадати, що життя сяє всіма кольорами, радує нас феєричними відтінками та інтригує напівтонами.

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

       Студентське сьогодення буде цікавим тоді, коли веселка даруватиме щодня інший колір. Майбутня професія медичної сестри - складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, готовність до самопожертви, милосердя й співчуття до хворого. Серця, руки, професіоналізм медичних працівників роблять іноді неможливе.

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

       Тож робіть своє життя яскравим, різнобарвним, не шкодуйте тепла для навколишніх, будьте щирими й людяними. Головне  - мрійте і вірте , що мрії збуваються!

АДАПТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ

Повернутися