Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Переглядів: 77   Дата: 4-12-2018, 08:20

Формування духовності студентів у нашому навчальному закладі реалізується через систему певних завдань і принципів:

- формування культури, толерантності;

- розвиток чеснот і позитивних моральних якостей,                 

-  ставлення до християнських традицій;

- розвиток значущих якостей особистості;

- формування рис майбутнього медичного працівника.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Волонте́рство – це добровільна безкорислива суспільно корисна діяльність. Може здійснюватись як окремими людьми, так і організаціями. Волонтер – це доброволець,  це людина, яка цілком безоплатно займається громадською діяльністю задля покращення життя нужденних.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Сьогодні в Сумському медичному коледжі розгорнуто потужну волонтерську роботу, яка об'єднує у різних напрямках діяльності більш ніж 300 студентів-волонтерів. З кожним роком ряди волонтерів поповнюються першокурсниками, які з великим ентузіазмом та натхненням включаються в роботу гуртка «Милосердя». Гурток «Милосердя» був створений у 1986 році по догляду за людьми похилого віку, самотніми, особами, які перебувають у складній життєвій ситуації.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

У рамках співпраці волонтерських загонів ЗВО І р. а. Сумської області 29 листопада 2018 року на базі Сумського базового медичного коледжу відбувся Круглий стіл із обміну досвідом волонтерської діяльності студентів

Сумського медичного коледжу та Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Ситенка, у програмі якого, зокрема, висвітлювались теми :

Розвиток паліативної допомоги в світі та Україні /Доповідач: Головач Аліна – студентка групи 3мА спеціалізації «Сестринська справа» Лебединського медичного училища /

Хоспісна та паліативна допомога в Сумській області /Доповідач: Зеленська Марина – студентка групи 3мА спеціалізації «Сестринська справа» Лебединського медичного училища /

Студентський волонтерський проект «Поспішаймо творити добро» /Доповідач: Усенко Валерія – студентка групи 3мА спеціалізації «Сестринська справа» Лебединського медичного училища /

Волонтерська діяльність гуртка “Милосердя” Сумського медичного коледжу /Доповідач: Горенко Богдана – студентка групи 2-Ма спеціалізації «Сестринська справа» Сумського медичного коледжу/

Забезпечення якості життя паліативних хворих. Доповідач: Приходько Л.В. – голова обласної громадської організації «Українська Ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Досвід волонтерства формує у студентів усвідомлення правильності вибору професії, є доброю школою розвитку соціальної активності.

Динаміка розвитку волонтерського руху в нашому навчальному закладі свідчить про постійний пошук студентами нових напрямків, форм та технологій участі у вирішенні соціальних проблем міста та області, розширення діапазону цієї участі та зв'язків із державними та недержавними соціальними службами.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ

Повернутися