Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

п»ї
До уваги слухачів курсів!!!!

До уваги слухачів курсів!!!

 

У розкладі роботи на 09 червня 2018 відбулися зміни

 

Час

3 група

4 група

1

08.30 – 09.30

09.35 – 10.35

Українська мова

2

10.45 – 11.45

11.50 – 12.50

Хімія

3

13.00 – 14.00

14.05 – 15.05

Хімія

 

Графік занять на червень 2018

 

Число

День тижня

09

субота

14

четвер

15

п’ятниця

16

субота

20

середа

21

четвер

22

п’ятниця

23

субота

30

субота

 

п»ї
Розклад роботи на червень 2018!

Розклад роботи на червень 2018

 

02 червня 2018

 

Час

3 група

4 група

1

08.30 – 09.30

09.35 – 10.35

Українська мова

Хімія

2

10.45 – 11.45

11.50 – 12.50

Хімія

Українська мова

3

13.00 – 14.00

14.05 – 15.05

Біологія

 

Графік занять у червні 2018

 

Число

День тижня

02

субота

09

субота

14

четвер

15

п’ятниця

16

субота

20

середа

21

четвер

22

п’ятниця

23

субота

30

субота

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПИШАЙМОСЯ СВОЇМИ ВИПУСКНИКАМИ!

Переглядів: 178   Дата: 8-01-2019, 08:30

 

За свою 89-річну історію спочатку медичний технікум, потім фельдшерсько-акушерська школа, медичне училище, а згодом Сумський медичний коледж підготував для системи охорони здоров'я понад 16 тисяч медичних спеціалістів. Долаючи різні історичні, економічні та соціальні перешкоди навчальний заклад, незважаючи на все, зростав і формувався як осередок професіоналізму, милосердя та шляхетності зі своїми надбаннями, досягненнями та традиціями.

Сумський медичний коледж завжди пишався своїми випускниками. Серед них є медичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти, санітарні фельдшери та зубні техніки. Є ще велика плеяда випускників, які продовжили своє навчання і стали: лікарями, кандидатами та докторами наук, професорами та академіками. Наші випускники досягають різних вершин, але об'єднує їх одне - велика шана, любов та повага до своєї рідної Aima mater - навчального закладу, який дав кожному з них путівку в життя, певним чином сформував їхнє майбутнє.

10-го січня 2019 року виповнюється 90 років від дня народження нашому земляку, випускнику Сумської фельдшерсько-акушерської школи 1948 року, українському вченому у галузі медицини,  висококваліфікованому педіатру - СМІЯНУ Івану Семеновичу.

Іван Семенович СМІЯН навчався у Сумській фельдшерсько-акушерській школі з 1945 до 1948р. за спеціальністю: Лікувальна справа.

Значну частину свого життя він працював у Тернопільському державному медичному інституті (згодом - академії, а зараз - університеті) імені академіка І.Я.Горбачевського. З 1970р. – завідувачем кафедри педіатрії, а з 1975 до 1981р. проректором з навчальної роботи та понад 16 років (1981-1997) – його ректором; 2004-2005р.р. – радником ректора, професором кафедри шпитальної педіатрії, пізніше, до 2014р. – професором кафедри дитячих хвороб.

Професор І.С.СМІЯН зробив значний внесок у розвиток української педіатричної науки. Підготував 4 докторів та 39 кандидатів наук, є автором понад 100 книг медичного і літературно-художнього спрямування, більше 700 наукових публікацій.

І.С.СМІЯН багато років очолював Тернопільську обласну асоціацію педіатрів, та спеціалізовану вчену раду із захисту дисертацій, є членом редколегій чисельних наукових видань.

Пройшовши складний шлях професійного зростання, Іван Семенович – заслужений працівник вищої школи України,член-кореспондент Національної академії медичних наук України, академік Академії вищої школи України та Міжнародної академії інтегрованої антропології, лауреат Золотої медалі фонду миру та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди, Почесний професор Тернопільського державного медичного університету. Нагороджений орденом «Знак пошани», знаком «Відмінник охорони здоров’я», грамотами та пам’ятним знаком МОЗ України.

Ім’я професора І.С.СМІЯНА занесено до книги «2000 найвидатніших людей століття» Інтернаціонального біографічного центру Кембриджського університету.

Сумський медичний коледж пишається, що першою сходинкою професійного становлення СМІЯНА Івана Семеновича, став саме наш навчальний заклад.

ПИШАЙМОСЯ СВОЇМИ ВИПУСКНИКАМИ!

Вельмишановний Іване Семеновичу!

Від колективу викладачів та студентів Сумського медичного коледжу, прийміть найтепліші слова привітання із Вашим світлим ювілеєм! Нехай примножується творене Вами добро, а Ваші ідеї, й надалі знаходять реальні втілення. Творчого Вам неспокою, міцного здоров’я і наснаги!

Директор Сумського медичного коледжу – О.В.Кононов

           

Шановний Іване Семеновичу!

Сердечно вітаючи з поважним ювілеєм, висловлюємо щиру подяку за Вашу щоденну кропітку працю, яку Ви з любов’ю та старанністю виконуєте заради блага і здоров’я ближніх.

Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

Заступник директора з навчальної роботи Сумського медичного коледжу– С.О.Клименко

 

Шановний Іване Семеновичу!

В день 90 річного ювілею дозвольте подякувати Вам за той взірець професіоналізму, людяності та мудрості, який Ви усім своїм життям подаєте молодому поколінню.

Ми дійсно пишаємось тим, що першою сходинкою Вашого професійного становлення став саме наш навчальний заклад.

Іване Семеновичу наша повага до Вас безмежна. Хай Господь і надалі дарує Вам здоров’я, натхнення та щастя на довгі літа.

Заступник директора з виховної роботи Сумського медичного коледжу – О.Г.Боровик

 

Шановний Іване Семеновичу!

Я є випускницею Тернопільського медичного інституту 1987 року. Хочу висловити Вам свої найщиріші привітання із ювілеєм. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя Вам і Вашій родини, натхнення і радості.

Глибоко вдячна Вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Завідуюча практичним навчанням Сумського медичного коледжу – А.Г.Білецька

 

Шановний Іване Семеновичу!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго Ваші дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно до оселі заверта!

Хай повниться до краю день за днем
Добра і щастя золота криниця.
Нехай життя наснаги додає
Десятки літ ще мріяти, творити.

Постійний успіх, радість і достаток
Хай сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Життєвий досвід творить з буднів - свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

Студенти Сумського медичного коледжу

        

Текст уклали:

О. Боровик,

заступник директора з виховної роботи

 Сумського медичного коледжу

 

А.Верхова,

голова профспілкового комітету студентів

Сумського медичного коледжу

Повернутися