Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

МІТИНГ - РЕКВІЄМ

до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

«І ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИВ УРАНОВИЙ АТОМ...»

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ОСТАННІЙ  ДЗВОНИК»

пролунав у Сумському медичному коледжі 22 квітня 2019 р. для

студентів випускних груп.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Переглядів: 251   Дата: 4-02-2019, 11:45

         Вибір навчального закладу для абітурієнта – справа не з простих. А на сьогодні великою проблемою для вищих навчальних закладів постав демографічний «провал» в Україні серед випускників 9-их, 11-их класів шкіл. Саме для того стає важливим проведення вишами Днів відкритих дверей, в ході яких майбутні студенти спілкуються з керівництвом й молоддю, яка вже навчається. Одним словом, подібні заходи є чудовою можливістю стати ближчим до місця, де будеш отримувати омріяну професію, та побачити його, як-то кажуть, зсередини.

           2 лютого 2019 року в Сумському медичному коледжі пройшов черговий День відкритих дверей.

Розпочався цей день офіційною частиною. Після відеоролика про коледж слово взяв директор коледжу Кононов Олександр Вікторович, який наголосив на тому, що Сумський базовий медичний коледж – це шанс навчатися в потужному вищому навчальному закладі, що має славетну історію та достойне сьогодення. Олександр Вікторович закликав молодь зробити правильний вибір і скористатися всіма перевагами, які відкриваються перед студентами нашого навчального закладу.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

      Далі із роз’ясненнями правил і умов прийому 2019 р. виступила Ільченко Тетяна Сергіївна, відповідальний секретар приймальної комісії. Зокрема, присутні почули інформацію щодо предметів, необхідних для складання ЗНО для вступу на кожну конкретну спеціалізацію, а також – щодо ключових етапів вступної кампанії, порядку подачі документів тощо.

          Після офіційної частини відбулася екскурсія для зацікавлених осіб, під час якої було оглянуто матеріально-технічну базу закладу та надано вже більш детальну інформацію стосовно особливостей навчання, а також студентами коледжу було продемонстровано низку медичних маніпуляцій на фантомах та студентах.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СУМСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ

          Тож, Сумський медичний коледж чекає саме на вас! Отримайте якісне навчання та насичене студентське життя!

 

Повернутися