Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

МІТИНГ - РЕКВІЄМ

до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

«І ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИВ УРАНОВИЙ АТОМ...»

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ОСТАННІЙ  ДЗВОНИК»

пролунав у Сумському медичному коледжі 22 квітня 2019 р. для

студентів випускних груп.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах



ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

Переглядів: 169   Дата: 11-02-2019, 06:59

Інфекційні хвороби є однією з найчастіших причин смертності та інвалідності та посідають перше місце серед причин тимчасової втрати працездатності. Успіх боротьби з інфекційними хворобами залежить від багатьох чинників (соціальних, економічних, науково-технічних тощо), а також значною мірою від кваліфікації медичних працівників усіх ланок, які повинні оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками. Навчальна мета дисципліни «Інфектологія» -  підготувати сучасного медичного працівника, який володів би клінічним мисленням і здатний був би встановити ранній точний діагноз, призначити лікування, організувати і провести профілактичні та протиепідемічні заходи.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

Викладання повинно ґрунтуватися на сучасних стандартах освіти і мати тісний зв’язок із іншими дисциплінами. Інфектологія має тісну міждисциплінарну інтеграцію з основами екології та профілактичної медицини. Забруднена вода, продукти харчування, ґрунт, повітря є чинниками передачі інфекційних хвороб. Щоб запобігти виникненню інфекцій, необхідно дотримуватися гігієнічних нормативів, правил особистої гігієни та своєчасно проводити профілактичні заходи.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

Зважаючи на все вище сказане викладачі інфектології Зайцева Лілія Павлівна та основ екології та профілактичної медицини Пономаренко Тетяна Олександрівна організували та провели 7 лютого 2019 року серед груп 2-Фа та 3-Фб спеціалізації «Лікувальна справа» бінарний брейн-ринг, який дозволив оцінити знання студентів під час проведення конкурсу: залишкові з профмедицини та минулого семестру – з інфектології, використовуючи новітні технології. Інтерактивні методи навчання, що використані в брейн-рингу, дозволили покращити процес розуміння, засвоєння та творчого застосування знань при вирішенні практичних завдань. Форма конкурсу сприяла якісному володінню навчальним матеріалом.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

 

Повернутися