Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

МІТИНГ - РЕКВІЄМ

до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

«І ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИВ УРАНОВИЙ АТОМ...»

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

«ОСТАННІЙ  ДЗВОНИК»

пролунав у Сумському медичному коледжі 22 квітня 2019 р. для

студентів випускних груп.

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережахСТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

Переглядів: 236   Дата: 13-02-2019, 11:56

12.02.2019р. у студентському гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулася   конкурсно–розважальна програма  «У колі друзів»  за участі студентів будівельного коледжу, коледжу харчової промисловості та вищого училища культури і мистецтв ім. Бортнянського.

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

На заході були присутні: заступник директора з виховної роботи Сумського медичного коледжу - О.Г.Боровик; голова профспілкового комітету студентів - А.І.Верхова; заступник спікера студентського сенату – А.Прасол, а також гості - вихователі гуртожитків: технікуму харчової промисловості, будівельного коледжу, вищого училища мистецтв і культури ім. Бортнянського.

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

Програма була проведена у теплій, дружній атмосфері. Гарний настрій  панував упродовж усього вечора . Виконавці художніх номерів та конкурсів дарували всім присутнім свої доброзичливі посмішки та чудові номери.

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

Наприкінці заходу на студентів чекала святкова дискотека. музичний супровід  програми та дискотеки організував О.Положій – студент гр. 3-Фб, який виступив ще й в якості конферансьє. А його талановита співведуча А.Тертична – студентка гр.3-Мд, разом з веселими конкурсами подарувала глядачам чудовий вокальний номер.

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК

Усі учасники та глядачі отримали безліч позитивних емоцій та пройнялися атмосферою свята.

Повернутися