Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахРОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

Переглядів: 174   Дата: 15-02-2019, 08:03

Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2018-2019 н.р. та з планом засідань Обласних методичних об’єднань ЗВМО І р. а. Сумської області 13 лютого 2019 року Лебединським медичним училищем імені професора М.І. Сітенка було проведено Обласний методичний семінар у форматі скайп-конференції, тема якого звучала: «Формування професійної компетентності майбутнього медичного спеціаліста шляхом упровадження інноваційних технологій». Конференція проводилась за планом:

  1. 5 хвилин української мови. Доповідач – методист Сумського базового медичного коледжу Пономаренко Т.О.
  2. Про використання IKT-технологій в освітньому процесі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка. Доповідачі – директор Лебединського медичного училища Удодік О.Д., заступник директора з навчальної роботи Лебединського медичного училища Смолова Ж.В.
  3. Про систему роботи навчального закладу з підготовки ДПА у формі ЗНО з математики. Доповідач – викладач математики першої кваліфікаційної категорії Лебединського медичного училища Повидиш О.А. (Круглий стіл із обміну досвідом).
  4. Про систему роботи щодо впровадження сучасних технологій на заняттях із анатомії та фізіології. Доповідач – викладач анатомії та фізіології вищої кваліфікаційної категорії Лебединського медичного училища Смолова Ж.В.

Доповіді адміністрації та викладача Лебединського медичного училища засвідчили, що в навчальному закладі проводиться значна робота щодо використання новітніх технологій, зокрема, інформаційних.

Учасники семінару отримали для себе чимало корисної інформації та поділилися досвідом свого навчального закладу із теми, що обговорювалась.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися