Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Переглядів: 164   Дата: 13-05-2019, 12:57

Сьогодні, 12 травня, — Міжнародний день медичної сестри і медичного брата! Саме вони найбільше часу проводять з пацієнтами, помічають зміни в їхньому стані, і саме від них дуже часто залежить процес одужання.

Посилення ролі медсестестринства — важливий аспект трансформації охорони здоров’я, адже саме робота медбратів і медсестер дуже часто є визначальним фактором у забезпеченні рівного доступу пацієнтів до якісних медичних послуг. У нових умовах медсестри і медбрати стають відповідальними за надання безпосередньої допомоги на основі їхнього розуміння потреб пацієнта, його/її сім’ї та пріоритетів системи охорони здоров’я.

У найближчих планах — перетворення ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» в ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України». Вперше на мапі країни з’явиться інституція, що буде цілеспрямовано займатися вирішенням проблем медсестринства, розвивати лідерство серед медсестер і медбратів, впроваджувати кращі світові освітні практики.

 

Шановні практикуючі медичні сестри!

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого міста й області! 

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою.

Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють надію у зцілення.

Хай усе добро, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! 

Зі святом вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Флоренс Найтінгейл ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

Шановні студенти Сумського медичного коледжу спеціальності «Сестринська справа»!

Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали дану спеціальність. Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям. У всі часи медичні сестри є уособленням справжнього милосердя, невичерпного джерела доброти та великодушності, саме тому їх називають сестрами милосердя.

Напевне, це велике щастя – бути потрібним людям, прожити своє життя гідно, увічнивши його добрими справами та плідними вчинками. Все це потребує Вашої високої медичної етики, фізичного і духовного здоров’я, широкого світогляду, високого професіоналізму.

    Всім бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, віри та успіхів в наполегливій праці, навчанні, творчого натхнення, професійних злетів, віри в особисті можливості, в майбутнє.                            

 

 

 З повагою викладачі циклової комісії основ медсестринства

Голова ЦК Білоконь Ірина Миколаївна

Повернутися