Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Переглядів: 701   Дата: 13-05-2019, 12:57

Сьогодні, 12 травня, — Міжнародний день медичної сестри і медичного брата! Саме вони найбільше часу проводять з пацієнтами, помічають зміни в їхньому стані, і саме від них дуже часто залежить процес одужання.

Посилення ролі медсестестринства — важливий аспект трансформації охорони здоров’я, адже саме робота медбратів і медсестер дуже часто є визначальним фактором у забезпеченні рівного доступу пацієнтів до якісних медичних послуг. У нових умовах медсестри і медбрати стають відповідальними за надання безпосередньої допомоги на основі їхнього розуміння потреб пацієнта, його/її сім’ї та пріоритетів системи охорони здоров’я.

У найближчих планах — перетворення ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» в ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ України». Вперше на мапі країни з’явиться інституція, що буде цілеспрямовано займатися вирішенням проблем медсестринства, розвивати лідерство серед медсестер і медбратів, впроваджувати кращі світові освітні практики.

 

Шановні практикуючі медичні сестри!

З нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри, прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого міста й області! 

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою.

Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють надію у зцілення.

Хай усе добро, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! 

Зі святом вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Флоренс Найтінгейл ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

Шановні студенти Сумського медичного коледжу спеціальності «Сестринська справа»!

Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали дану спеціальність. Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям. У всі часи медичні сестри є уособленням справжнього милосердя, невичерпного джерела доброти та великодушності, саме тому їх називають сестрами милосердя.

Напевне, це велике щастя – бути потрібним людям, прожити своє життя гідно, увічнивши його добрими справами та плідними вчинками. Все це потребує Вашої високої медичної етики, фізичного і духовного здоров’я, широкого світогляду, високого професіоналізму.

    Всім бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, віри та успіхів в наполегливій праці, навчанні, творчого натхнення, професійних злетів, віри в особисті можливості, в майбутнє.                            

 

 

 З повагою викладачі циклової комісії основ медсестринства

Голова ЦК Білоконь Ірина Миколаївна

Повернутися