Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 890   Дата: 17-05-2019, 09:49

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медичних працівників наймилосердніша та подеколи найважча професія – медична сестра.

Так, 15-го травня 2019 року у Сумському медичному коледжі відбувся захід присвячений Дню медичної сестри, який підготували та провели студенти групи 1-Мг (класний керівник Бугайова Ю.О.) та  групи 2-Мг (класний керівник Ільченко Т.С.).

Виховна робота

 Відкрила захід Голова громадської організації «Асоціація молодших медичних спеціалісті Сумської області», викладач Сумського медичного коледжу, заслужений працівник охорони здоров’я Приходько Любов Володимирівна. Любов Володимирівна наголосила, що медична сестра - це людина, на плечі якої покладена вагома частина лікувального процесу. Людина, від професіоналізму, відповідальності і милосердя якої залежить ефективність лікування пацієнтів і загальний рівень здоров’я наших співвітчизників. Побажала студентам наснаги та успіхів  у навчанні, а також подарувала всім присутнім святковий випуск газети «Медицина та здоров’я».

 

Виховна робота

 

 Студенти ознайомили присутніх з історичними етапами становлення професії медичної сестри. Велика увага була приділена Флоренс Найтінгейл - сестрі милосердя і видатному громадському діячу, основоположниці сестринської справи.

Яскраво охарактеризовано сучасну медичну сестру, яка кожного дня невтомно доглядає пацієнтів, дарує хворим тепло своїх. Медичні сестрички – це саме ті люди, які відроджують у хворого надію на покращення самопочуття, а часто – на спасіння.

В час, коли життя на волосині,
І, здається, зірка вниз летить,
Ти довірся медсестрі, людино, -
Від біди вона вас захистить.

Ти довірся тим рукам умілим,
Що творити можуть чудеса,
Людям, що любов'ю й словом
щирим
Повертають зорі в небеса.

 

Виховна робота

 

 

Гостем заходу була жінка, яка все своє життя присвятила милосердній справі. Жінка, яка вирішила нести розраду і тепло у келиху любові свого серця у професії медичної сестри - заступник головного лікаря з медсестринства КЗ СОР «Сумської обласної клінічної лікарні» Мельник Тетяна Михайлівна.

Тетяна Михайлівна зазначила, що запорукою успішної роботи медичної сестри є, перш за все, любов до своєї професії. У роботі та поведінці вона має бути взірцем високої культури, ввічливості, скромності, акуратності. Кожна медсестра повинна виховувати в собі такі риси, як співчуття, терпіння, доброзичливість, чесність, рішучість, дисциплінованість, принциповість. Побажала студентам наполегливо набувати нових знань та вмінь, які в подальшому стануть запорукою успішної роботи у практичній охороні здоров’я.

Виховна робота

 

Позитивну атмосферу та бадьорий настрій всім присутнім дарували студенти, які виконували пісенні номери та декламували вірші, що розкривали всю велич професії медичної сестри.

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Велике спасибі медичним сестрам за їх клопітку працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі. Бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття. Нехай негаразди та хвороби обходять стороною Ваші домівки, а добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі. Хай свята Українська земля дарує Вашим родинам щастя та любов!

Виховна робота

 

 

Бугайова Ю.О.

 

 

 

Повернутися