Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВиховна робота

Переглядів: 636   Дата: 27-05-2019, 12:17

  Сумщина має унікальні літературні традиції. Вони починаються зі «Слова о полку Ігоревім». Тому що шедевр світової літератури, як уже доведено нашими краєзнавцями, з’явився саме на нашій землі. З тих пір він постійно надихав  і надихає письменників нашого краю, що здавна був щедрим на літературні таланти.

Виховна робота

 

  Так, 23-го травня 2019 р. у читальному залі бібліотеки Сумського медичного коледжу, за ініціативи бібліотекаря Лимар Ніни Степанівни та групи 1-Мг (класний керівник Бугайова Юлія Олексіївна), відбулася зустріч з поетом Сумщини Андрієм  Поляковим.

Виховна робота

 

  Ведучі заходу ознайомили присутніх з біографічними даними літератора, розповіли про творчі здобутки та нагороди.

Виховна робота

 

  Поляков Андрій Андрійович народився 6 березня 1959 р. в Сумах. Закінчив Сумський педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка. Є членом Національної спілки письменників України, поетом, прозаїком. Автор семи поетичних книг. Друкувався у журналах, альманахах і антологіях України, Росії, Німеччини, Польщі, США, Бельгії, твори перекладалися на польську, сербську та арабську мови.

Виховна робота

 

  Він є Лауреатом Національної літературної премії імені Миколи Ушакова (2001 р.), Всеукраїнського літературного конкурсу журналу «Райдуга» (Київ, 2005 р.), Міжнародного поетичного конкурсу «Премія невідомого читача» (Київ, 2013р.), Міжнародного багаторівневого конкурсу імені де Рішельє (Одеса, 2013р.). Автор міжрегіонального проекту «Сумщина творча. Культура та мистецтво».

Виховна робота

 

  У 2013 році Андрій Поляков увійшов до «Золотої десятки» щорічного рейтингу «Топ-50» для сумчан, які внесли особливий вклад у розвиток культури.

Автор поетичних книг: «Лицом к любви» (1992 р.), «Дом» (1996 р.), «Пришла пора» (Тороки. Книга в книзі, 1996 р.), «Семь дней» (1999 р.), «Посох» (2005р.), «Возвращение» (2010 р.).

Виховна робота

 

  Андрій Поляков натхненно ділився своїми творчими здобутками  із присутніми. Студенти із захопленням та цікавістю слухали поета,  аплодували за глибокі та зворушливі думки автора.

Виховна робота

 

Виховна робота

 

Виховна робота

 

  Особлива увага студентів була прикута до любовної лірики поета, на яку його надихає дружина – Маргарита Москвічова, яка також є поетом, художником та музою для свого чоловіка.

Виховна робота

 

  На згадку про зустріч Андрій Поляков подарував збірки поезії бібліотеці Сумського медичного коледжу.

Виховна робота

 

Виховна робота

 

  Бажаємо Андрію Андрійовичу натхнення та творчих успіхів на літературній ниві!!!

Виховна робота

 

Бугайова Ю.О.

Повернутися