Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 605   Дата: 17-09-2019, 16:42

  16 вересня 2019 року в Сумському медичному коледжі відбулася зустріч студентів із випускником 2003-го року, майстром спорту міжнародного класу з карате – Угнічем І.В.

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

  Угніч Ігор Валентинович – переможець Кубку світу 2016-го року в Парижі, двократний призер чемпіонату Європи, призер етапу Кубку світу 2017 року в Японії, тренер вищої категорії  розповів студентам про свій тернистий шлях до успіху, поділився секретами досягнень та власним життєвим кредо  «Невпинно йти вперед до перемоги».

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

 

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

 

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

 

  Зустріч відбулася у невимушеній, доброзичливій атмосфері. Вона вмотивувала студентів до фізичної активності, занять спортом; сприяла вихованню патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів.

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

 

 

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

 

 

 

Повернутися