Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ!

ПАТРІОТИЧНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ЗАСПІВАЙМО  ПІСНЮ  ЗА  УКРАЇНУ»

 

20-го лютого 2021 року у Сумському фаховому медичному коледжі у дистанційному форматі відбудеться VI фестиваль національної, патріотичної та народної пісні «Заспіваймо пісню за Україну», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСПІВПРАЦЯ З ЗВМО

Переглядів: 637   Дата: 19-09-2019, 04:33

Із метою обміну досвідом щодо навчально-методичної діяльності до Сумського медичного коледжу завітали представники Полтавського базового медичного коледжу.

У процесі спілкування у формі круглого столу було обговорено проблемні питання, що постали перед закладами фахової передвищої медичної освіти, у звязку з прийняттям низки законодавчих документів у країні.

СПІВПРАЦЯ З ЗВМО

 

СПІВПРАЦЯ З ЗВМО

 

СПІВПРАЦЯ З ЗВМО

 

СПІВПРАЦЯ З ЗВМО

 

Зустріч пройшла плідно та на високому емоційному рівні, усі учасники отримали необхідну інформацію.

        

      Усіляких гараздів у роботі, шановні колеги!

 

Текст – Пономаренко Т.О.

Повернутися