Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
Розклад роботи для слухачів підготовчих курсів на 04 травня 2019!

До уваги слухачів

освітніх послуг з окремих дисциплін!

 

У травні 2019 року

заняттявідбудуться в такі дні:

4, 18, та 25 травня.

11 травня 2019 занять не буде

п»ї
УВАГА!!

 

 УВАГА! 

Соціальний проект
"SCHOLARSHIP"

 

 

 

 

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

 Деревицьку Дар’ю, студентку групи 2-Фб, з бронзовою медаллю на обласних  змаганнях з шахів серед ВНЗ I-II ступенів.

 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахСтудентський гуртожиток

Переглядів: 127   Дата: 22-10-2019, 11:30

  17 жовтня 2019 року у студентському гуртожитку Сумського медичного коледжу викладачем інфектології Кащенко В.О. було проведено профілактичну бесіду із студентами метою попередження, вірусних інфекційних захворювань.

Студентський гуртожиток

 

  Грип — це вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Хвора  людина, навіть із  легкою формою грипу, становить небезпеку  для  оточуючих протягом  усього періоду прояву симптомів  (в середньому7 днів).  При появі  перших симптомів грипу хвора  людина  обов'язково повинна залишатися вдома — щоб не провокувати  ускладнення  власної  хвороби  і  не наражати інших людей на небезпеку, смертельну для деяких з них.

Такими симптомами є:

- підвищена температура тіла;

- біль у горлі;

- кашель;

- нежить;

- біль у м'язах.

 

  Викладач  Кащенко В.О.  розповіла студентам, що профілактичні заходи спрямовані насамперед на підвищення опірності організму дії збудників ГРВІ. Специфічною профілактикою грипу є вакцинація. Вакцина містить антигени трьох штамів вірусу грипу, які існують у світі на момент проведення вакцинації цією вакциною, і епідеміологи прогнозують їх циркуляцію протягом наступного сезону. 

  Вакцинація – це найефективніший метод. Із щепленням кожна людина отримує не велику кількість вірусу. Організм по відношенню до нього починає вироблення антитіл, тому протягом півроку вірус не принесе вам ніякої шкоди. Рекомендується проводити вакцинацію не в період епідемії, а восени, що надає імунітету змогу повністю зміцнити організм до початку епідемії.

  Студенти  Лейба Віталіна та  Лопатченко Анастасія група 3-Л  доповіли, що у період, коли активізується грип, профілактика дуже важлива. Вона дозволяє уникнути зараження, а разом з ним – і ймовірних ускладнень під час хвороби. Профілактика грипу може відрізнятися для різних категорій людей, залежно від віку, стану організму.

Студентський гуртожиток

 

Повернутися