Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахСТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Переглядів: 504   Дата: 22-11-2019, 13:24

  21 листопада 2019 року у Сумському медичному коледжі відбулося засідання Студентського Сенату, на яке були запрошені гості: директор коледжу – Кононов О.В., заступник директора з виховної роботи - Боровик О.Г., голова профспілкового комітету студентів - Верхова А.І.     

СТУДЕНТСЬКЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

 

  Лідери студентського самоврядування: спікер - Білоштан Марія та заступник спікера – Прасол Ангеліна розповіли про участь у Всеукраїнському форумі «Студентство – авангард державотворення», який відбувся 6-8 листопада 2019 р. у місті Ужгород. Вони поділилися досвідом, який набули протягом Форуму, з активом 1-го курсу. Спікер - Білоштан Марія розповіла про студентське  самоврядування, його роль у діяльності коледжу та лайфхаки  (секрети) вдалого виступу.

  Заступник спікера - Прасол Ангеліна проінформувала студентів про національно-патріотичне виховання в Україні, мету та значення його у становленні молоді,  шляхи вдосконалення. Разом студенти обговорювали симуляційну гру "Держава", її роль в формуванні мислення сучасної людини. У майбутньому студентський сенат спробує провести цю гру, щоб студенти мали змогу відчути відповідальність за прийняття рішень.

СТУДЕНТСЬКЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

 

  Наприкінці співрозмови була проведена інтерактивна гра "Мій коледж", переможці якої були нагороджені призами. І місце – А.Тертична гр.4-Мд, ІІ місце – Т.Мірошниченко гр.1-Фб, ІІІ місце – М.Крикунов гр.1-Зт

  Студенти плідно працювали. Засідання відбулося у діловій, дружній атмосфері.

СТУДЕНТСЬКЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

 

Укладач: А.Прасол, гр.2-Фб

Повернутися