Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

п»ї

Архів сайту

Ми у соціальних мережахНАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 523   Дата: 22-11-2019, 13:28

  22 листопада 2019 року в Сумському медичному коледжі відбулася година скорботи, присвячена вшануванню світлої пам’яті безвинно замучених голодом українців  у 1932-1933 роках.

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не на одинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо – українці!!!

Н.Виноградська

  З скорботою в душах і пекучим болем в серцях усіх присутніх, відбувся виховний захід, який підготували студенти групи 3-Мд (класний керівник  Юхно О.І.) та  бібліотекар Лимар Н.С.

  Присутні на заході студенти, викладачі, співробітники коледжу, запаливши свічки пам’яті, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих, а також тих, хто ризикуючи своєю свободою,  життям, зберіг та розповів відомості про геноцид українців.

 

 

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 

  Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу – всьому цьому передувала насильницька колективізація сільських господарств, «розкуркулення» селян, хлібозаготівельна кампанія, масовий терор на селі.  Ця карально-репресивна акція була спрямована на упокорення українського селянства, знищення самостійних селянських господарств - соціально-економічних підвалин української нації.

Ти кажеш,  не було голодомору,

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерно винесли дотла?..

Д. Білоус

  Упродовж десятиліть факти про Голодомори 1932-1933 років, в радянській Україні замовчувався. Нині, ми розцінюємо ці події як акт геноциду українського народу,  котрий забрав життя понад 7 000 000  людей — це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця.

 

  23 листопада,  всіх небайдужих, запрошуємо відвідати міські заходи:

  10:00-мітинг реквієм «Не знає пам'ять забуття» та покладання квітів і композицій з житніх і пшеничних колосків до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів 1932-1933 років (вул. С.Бандери);

  16:00 – акція: «Запали свічку пам’яті» (викладання символічного хреста із запалених свічок на вул.Соборна;

  16:00-  загальнонаціональна хвилина мовчання та акція: «Запали свічку пам’яті» - запаліть свічку  та поставте її на підвіконня  - на знак скорботи про мільйони загублених життів.

Повернутися