Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахЕфективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес

Переглядів: 1161   Дата: 23-10-2014, 11:10
«Ефективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес» - саме таку назву мала клінічна медична конференція, яка була вдруге проведена для середніх медичних спеціалістів післядипломної освіти на базі Сумського медичного коледжу 20 жовтня 2014 року.
Розпочалася конференція з привітальних слів директора Сумського медичного коледжу Кононова О.В та завідуючої відділення Бабіної С.М. Усі місця в залі були зайняті, ніде було і яблуку впасти. Присутні не тільки слухачі відділення післядипломної освіти, а й викладачі коледжу.
Програма була дуже насичена та цікава. У повному обсязі розкриті питання новітніх технологій у діяльності медичних працівників - фельдшерів швидкої допомоги. Гарно та яскраво, в доступній формі висвітлені питання, які хвилюють нас у повсякденному житті. Особливо в цей тривожний час, коли треба бути готовим до будь-яких подій та ситуацій, а саме: наданні допомоги в умовах бойових дій та надзвичайних ситуаціях, в організації медичного сортування
Дуже цікавими виявились доповіді медичних сестер, акушерок, які висвітлили питання надання невідкладної допомоги при геморагічному інсульті, бронхіальній астмі, при хронічних розладах травлення, профілактики інфекційних захворювань, особливостях членорозташування плоду в матці, адаптації недоношених новонароджених, проблеми туберкульозу.
У конференції брали участь не тільки фельдшери та медичні сестри, а й лаборанти клінічних та бактеріологічних лабораторій міста Суми та області. Доповіді про особливості стафілококу золотистого, діагностики ехінококозу, рідкісного захворювання - малярії в організмі людини, актуальні питання щодо вітряної віспи викликали бурхливе обговорення.
Із цікавими доповідями виступили медичні сестри терапевтичного та ортопедичного відділень стоматологічних поліклінік, які висвітлили питання надання стоматологічної допомоги населенню, а також профілактики захворювань зубів.
Усім доповідачам, які брали участь у конференції, були вручені сертифікати та зроблено фото на згадку.
Подібні зустрічі відділення післядипломної освіти планує проводити постійно, залучаючи обласних спеціалістів, головних медичних сестер, медичних сестер – бакалаврів медицини з наступним друком науково-дослідницьких робіт у професійних виданнях.


Ефективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес
Ефективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес
Ефективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес
Ефективність впровадження новітніх технологій у лікувальний процес
+4
Повернутися