Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахЕкотиждень

Переглядів: 1376   Дата: 20-11-2014, 13:06
Екотиждень

Питання екології в даний час знаходяться в центрі уваги не тільки вчених-екологів, вони повинні бути пріоритетними для кожного землянина. Від стану води, ґрунту, повітря залежить якість життя і саме існування мешканців планети Земля. Все вищесказане повною мірою відноситься до проблеми збереження здоров'я і профілактики захворювань населення. Тому питання екологічного виховання займає одне з центральних місць у роботі зі студентами Сумського медичного коледжу.


Екотиждень
Екотиждень
Екотиждень


П’ятий рік поспіль наприкінці вересня у Сумському медичному коледжі проводився Тижневик екологічних знань. Цього року він відбувся з 22 по 26 вересня під гаслом «Свій голос віддаю за матінку-природу, за чистоту Землі, її красу і вроду!». В рамках Екотижневика відбулися такі заходи:
– збір макулатури академічними групами – загальна вага склала 192 кг 500 г, переможці – групи 2-А (50 кг) та 2-Мв (63 кг);
– конкурс екогазет та екоплакатів із загальної тематики можливих шкідливих забруднень атмосферного повітря, ґрунту, водойм (о. Дурова) в районі Хіммістечка та шляхів їх попередження, переможці – І місце – 1-Фб, ІІ місце – 2-Мв та 1-Ма, ІІІ місце – 1-Фа;
– розіграш еколотереї;
– презентація гуртка «МЕД&ЕКО».

Як завжди відмічалась висока активність студентів усіх груп та викладачів коледжу щодо участі у екологічному тижневику.
Протягом тижня завдяки різним акціям і конкурсам було зібрано 420 грн., які чергова група передала співробітниці коледжу, син якої на сьогодні боронить Південний Схід України.
Найкращі роботи були представлені студентами на міському конкурсі екологічних робіт «Осіннє розмаїття» та відзначені грамотами.


Екотиждень
Екотиждень
Екотиждень
Повернутися