Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»

Переглядів: 2927   Дата: 11-03-2015, 10:53
11 березня 2015 року в Сумському медичному коледжі відбулась студентська навчально- дослідницька конференція на тему: «БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ».

Розпочалася конференція з привітальних слів директора Сумського медичного коледжу Кононова О.В., який висловив думку про те, що дослідницька діяльність сприяє поглибленому засвоєнню студентами спеціальних знань, дозволяє найповніше проявити свою індивідуальність, сформувати власну думку та розвивати методику наукової творчості.
Організаторами конференції виступали викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності» Ілляшенко Л.М. та викладач дисципліни «Основи медсестринства» Білоконь І.М.
У вступному слові Білоконь І.М. наголосила на тому, що система охорони здоров'я в Україні сьогодні - це тисячі лікувально-профілактичних установ, десятки науково-дослідних інститутів, вищих і середніх навчальних закладів, у яких задіяні сотні тисяч працівників охорони здоров'я. У зв'язку з цим, особливої значущості набуває питання здоров'я медичної сестри та її безпека на робочому місці, формування ставлення до власного здоров'я та мотивація на здоровий спосіб життя.
Кілька років тому в науковій літературі з'явився такий термін як «безпечне лікарняне середовище». Безпечне лікарняне середовище - це ідеально сформоване лікарняне середовище, що не завдає шкоди всім учасникам лікувального процесу. Звичне поняття про техніку безпеки на робочому місці не відбиває всього спектру шкідливих факторів, що мають негативний вплив.
На медичний персонал, більш ніж в інших галузях, впливають особливості професійної діяльності. Медики відчувають велике фізичне та інтелектуальне навантаження, щодня вступають у контакт із великою різноманітністю людських характерів, мають високий ризик інфікування небезпечними захворюваннями при виконанні медичних маніпуляцій. Ця професія вимагає термінового прийняття рішень, самодисципліни, уміння зберігати високу працездатність в екстремальних умовах та особливої обережності.
У конференції брали участь студенти спеціальностей «Сестринська справа» та «Лабораторна діагностика». Доповіді, які були представлені, відображали актуальність різних аспектів безпечного лікарняного середовища та містили рекомендації щодо збереження власного здоров’я під час професійної діяльності. Серед дослідницьких тем були такі: «Біомеханіка тіла», «Використання безпечних ін’єкційних пристроїв у практиці медичних працівників», «Синдром емоційного вигорання серед медичних сестер», «Внутрішньо-лікарняні інфекції» та інші.«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»


Особливу увагу привернув виступ старшої сестри медичної відділення хронічного гемодіалізу КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Бугрової І.М., яка поділилась своїми враженнями стосовно дослідницької діяльності студентів коледжу та підтвердила думку про важливість створення безпечного лікарняного середовища у процесі трудової діяльності медичних працівників.


«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»


Підвела підсумок конференції Ілляшенко Л.М., яка зазначила, що сучасний етап розвитку медичної освіти характеризується пошуком нових шляхів співробітництва викладачів та студентів, у процесі яких відбувається формування ініціативи, самостійності, творчості останніх, залучення їх до дослідницько-пошукової навчальної діяльності. Це сприяє підготовці в майбутньому висококваліфікованих спеціалістів у медичній галузі, збагаченню власного інтелектуального та творчого потенціалу.
Усіх доповідачів, які брали участь у конференції, Ілляшенко Л.М. привітала особисто та вручила грамоти.


«БЕЗПЕЧНЕ ЛІКАРНЯНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»
+2
Повернутися