Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

СУМСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Переглядів: 1498   Дата: 5-05-2015, 11:18
СУМСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


16 травня 0 10:00 Сумський медичний коледж запрошує на традиційний День відкритих дверей. Коледж гостинно прийматиме у своїх стінах всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом.

У цей день абітурієнти та їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, та керівництвом навчального закладу, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною базою: на власні очі побачити навчальний корпус, комп’ютерні класи, тренажерні зали, аудиторії.

Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в медичному коледжі вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл дисциплін та отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів.

День відкритих дверей відбудеться за адресою: м. Суми, вул. Паркова, з 10.00 до 12.00

Тел. приймальної комісії для довідок: (0542) 663-610, (0542) 663-620.


Відповідальний секретар С.О. Клименко, 05.05.2015

+7
Повернутися