Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

16 травня у Сумському медичному коледжі відбувся «День відкритих дверей»

Переглядів: 1034   Дата: 18-05-2015, 19:49
16 травня у Сумському медичному коледжі відбувся   «День відкритих дверей»


У суботу в нашому навчальному закладі гостинно відчинилися двері для випускників шкіл та їх батьків. Учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів прийшли дізнатися про подробиці про навчальний заклад, умови вступу, поспілкуватися з викладачами та студентами.
В ході зустрічі надійшла значна кількість запитань, які зачіпають умови вступу, навчання, вимоги, що пред'являються до студентів коледжу.
Далі гості були запрошені на екскурсію по коледжу. Під час екскурсії студенти коледжу показали відвідувачам навчальні аудиторії, оснащені сучасними муляжами та обладнанням, тренажерний клас, спортивний комплекс, бібліотеку, розповіли про викладачів, про свої успіхи і труднощі в оволодінні медичними спеціальностями.
Сподіваємося, що деякі з відвідувачів саме в цей день визначилися з вибором найгуманнішої професії й неодмінно стануть нашими студентами.

Відповідальний секретар, С.О. Клименко, 18.05.2015
+4
Повернутися