Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахМіжнародний день студента

Переглядів: 985   Дата: 24-11-2015, 19:07

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, враження. Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як точного науковця, вправного спортсмена або талановитого митця.

19 листопада 2015 року, студенти нового набору Сумського медичного коледжу, вправно доводили що вони ТАЛАНОВИТІ, під час 11-го фестивалю студентської творчості «Таланти твої, Україно». Цей щорічний фестиваль присвячено Міжнародному дню студента.

 

Перед тим, як розпочати програму Фестивалю, нагородив студентів за спортивні досягнення та привітав зі святом директор Сумського медичного коледжу, заслужений працівник освіти України – О.В.Кононов. Він побажав всім студентам завжди залишатися в авангарді найкращих, ніколи не зупинятися на досягнутому і надовго залишити в душі найцікавіший, найвеселіший період у житті - студентські часи. Запевнив, що їхні таланти цінять та поважають.

Міжнародний день студента

 

            Учасники Фестивалю співали, танцювали, жартували, декламували, показували акторську майстерність. У залі панували позитивні емоції, гарний настрій та віра у перемогу!

            За підсумками результатів виступів були визначені «Кращі групи Фестивалю».  

 

Міжнародний день студента

 

Міжнародний день студента

 

Міжнародний день студента

 

Міжнародний день студента

 

Міжнародний день студента

 

 

Міжнародний день студента

 

 

Дорогі студенти, щастя вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентського життя.

+3
Повернутися