Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція!

Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція

22.11.2017 р. в гуртожитку Сумського медичного коледжу відбулась лекція на тему «Репродуктивне здоров’я. Планування вагітності. Контрацепція».

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«ТАЛАНТИ  ТВОЇ,  УКРАЇНО»

 

16 листопада 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся щорічний традиційний фестиваль студентської творчості, присвячений Міжнародному дню студента.

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

 

Панас Мирний

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережах    Мы в вк

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі

Переглядів: 1352   Дата: 12-12-2015, 14:41

12 грудня Сумський медичний  коледж гостинно відчинив двері для майбутніх випускників шкіл та їх батьків. Учні дев’ятих – одинадцятих класів завітали до навчального закладу з метою отримання інформації щодо умов вступу, особливостей навчально-виховного процесу, а також для ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу.

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі

 

 

Відвідувачам було запропоновано цікаву й змістовну екскурсію по коледжу. Викладачі  познайомили майбутніх вступників із  навчальними  аудиторіями, лабораторіями, бібліотекою, спортивним  комплексом, тренажерним залом тощо. Родзинкою екскурсії стало відвідування музею Мужності та милосердя, де гості ознайомились з історією становлення Сумського медичного коледжу, його видатними випускниками.

 

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі

 

 

 

 

Сподіваємося, що участь наших гостей у проведенні Дня відкритих дверей остаточно схилила шальки терезів із вибору свого майбутнього на користь професії медичного працівника.

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі

 

 

Шановні абітурієнти! Із задоволенням чекаємо на Вас у Сумському медичному коледжі. Дружня атмосфера, високий професіоналізм науково-викладацького складу нашого навчального закладу є запорукою здобуття престижної медичної професії й формування успішної особистості випускника.

  

День відкритих дверей у Сумському медичному коледжі  

До зустрічі!

+5
Повернутися