Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

    Згідно з планом роботи Сумського базового медичного коледжу на 2017-2018 н.р. та з планом засідань Обласних методичних об’єднань ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області 14 грудня 2017 року Глухівським медичним училищем було проведено Обласний методичний семінар. 

День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС!

День вшанування учасників ліквідації наслідків  на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 в Сумському медичному коледжі відбулася інформаційна година щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Історичне есе «Український прапор – символ самосвідомості нації»!

 

 

 Протягом грудня студенти перших курсів Сумського медичного коледжу долучилися до написання творчих есе на тему  «Український прапор – символ самосвідомості нації». 

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахУвага! День відкритих дверей 26 травня!

Переглядів: 2423   Дата: 29-04-2013, 13:05
Увага! День відкритих дверей 26 травня!


Шановні абітурієнти та гості нашого сайту!


Сумський медичний коледж запрошує вас на черговий "День відкритих дверей", який відбудеться 26 травня 2013 року о 10:00 ранку. Ви будете мати змогу ознайомитись з навчальною базою, правилами вступу, зустрітися з викладачами та краще познайомитись з нашим навчальним закладом!


Задати свої питання ви можете у нашій групі Вконтакті, приславши на нашу пошту або зателефонувавши за номером 663-620 - Клименко Світлана Олександрівна, секретар прийомної комісії.
+12
Повернутися