Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахРобота базового медичного коледжу

Переглядів: 5267   Дата: 8-04-2013, 22:09
Робота базового медичного коледжу


Робота базового медичного коледжу


Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області (Глухівського, Конотопського, Лебединського та Шосткінського) в різних напрямках навчальної-виховної діяльності. З метою забезпечення підвищення якості підготовки молодших медичних спеціалістів, удосконалення навчально-виховного процесу в коледжі створені та активно функціонують 7 обласних методичних об`єднань: заступників директорів з виховної роботи; завідувачів практикою; заступників директорів з НР та методистів; викладачів клінічних дисциплін; викладачів основ сестринської справи; викладачів загальноосвітніх дисциплін; викладачів фізичного виховання медичних училищ Сумської області.


У 2009-2010 н.р. всі медичні училища області продовжують працювати над єдиною методичною проблемою «Використання інноваційних технологій як важливого чинника підвищення якості підготовки майбутніх медичних спеціалістів».

Складені та затверджені плани роботи: базового медичного коледжу; засідань обласної методичної ради; науково-методичної роботи; спільної роботи медичного інституту Сумського державного університету з медичними училищами області; заходів Сумського медичного коледжу щодо ліквідації недоліків, виявлених при обговоренні річного звіту коледжу за 2009-2010 н.р.; роботи методичного кабінету; роботи ОМО; проходження стажування та курсів підвищення кваліфікації; проходження атестації викладачами медучилищ області; графік вивчення, узагальнення та розповсюдження передового педагогічного досвіду; план видавничої діяльності; графік обласних заходів, що будуть проводиться в медичних училищах області, затверджений начальником управління охорони здоров’я при Сумській облдержадміністрації та ін..


Протягом цього навчального року була проведена слідуюча робота:

на базі Сумського медичного коледжу проведені засідання: директорів медичних училищ області по підсумках вступної компанії в 2009 році та завдання педагогічних колективів на 2009-2010 н.р.; заступників директорів з навчальної роботи по обговоренню та затвердженню розкладу занять; директорів, заступників директорів з навчальної роботи та головних бухгалтерів медичних училищ області за участю начальника фінансово-господарського відділу УОЗ ОДА Заєць Л.А. «Про узгодження єдиних підходів до складання тарифікаційних списків та штатного розкладу»; методистів та завідувачів практикою «Про завдання педагогічних колективів в світлі реалізації єдиної методичної проблеми»; завідувачів практикою «Про поповнення банку тестів до ліцензованого іспиту Крок-М» для спеціальності «Сестринська справа»; заступників директорів з виховної роботи «Про завдання на 2009-2010 н.р.»; обласний виховний захід за участю всіх медичних училищ області «Коли натхнення нас покличе», присвячений Дню вчителя; відкрите заняття з медичної інформатики «Впровадження інформаційних технологій в систему закладів охорони здоров’я» - телеконференція за участю Сумського медичного коледжу та Лебединського медичного училища /викладач Клименко С.О./.


на базі Шосткінського медичного училища: відкрите практичне заняття з педіатрії.

на базі Глухівського медичного училища: ОМО «Робота педагогічного колективу по формуванню здорового способу життя на заняттях та в позааудиторній роботі шляхом використання інформаційних технологій».

на базі Конотопського медичного училища: ОМО викладачів клінічних дисциплін «Здорова молодь – здорова нація»

на базі Лебединського медичного училища: ОМО «Впровадження морально-етичних норм підготовки медичних працівників, формування навичок піклування і спілкування».


Сумський базовий медичний коледж кожного року, сплановує та проводить цілу низку обласних заходів, спрямованих на розвиток у студентів професійних, організаторських, наукових та творчих здібностей. Це конкурси професійної майстерності «Краща медична сестра», науково-практичні студентські конференції, круглі столи з питань студентського самоврядування, спортивні спартакіади, змагання «Веселі старти», «Козацькі розваги», першості, дружні зустрічі, дискотеки, культурно-масові заходи «Таланти твої, Україно», «День студента» та інші.
Повернутися