Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахДень працівника освіти 2014

Переглядів: 1334   Дата: 10-10-2014, 14:22
День працівника освіти 2014


2 жовтня 2014 року у Cумському медичному коледжі відбувся загальноколеджний виховний захід присвячений Дню працівника освіти.
З самого ранку викладачів вітали яскраві листівки намальовані студентами нового набору кольоровою крейдою прямо на подвір’ї коледжу. Хол 1 поверху був наповнений святковим хвилюванням, де першокурсники представили свої роботи на творчий конкурс: «Тобі, мій вчителю, дарую». Студенти створили яскраві композиції з природного матеріалу. Такого розмаїття фарб не бачила навіть сама осінь, а фантазії студентів не було меж. Найулюбленішою в творчому конкурсі завжди була номінація «Солодкоїжка». Усі кондитерські вироби можна сміливо назвати «кулінарними шедеврами».


О 14 годині силами студентів 2-мб групи (класний керівник – Білоконь І.М.) та студентського клубу «Маленька Країна» викладачам та співпрацівникам коледжу була подарована яскрава концертна програма, під назвою: «Вшануймо труд славетний педагога».
На заході був присутній директор Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Сергій Павлович Бутенко, який виступив з промовою, привітавши викладачів коледжу з професійним святом.


Родзинкою святкової програми був виступ викладачів, котрі у минулому навчались та закінчили наш навчальний заклад. Потім, здобувши додаткову вищу освіту, повернулися у якості викладачів. Зі святкової сцени вони дякували своїм педагогам, за досвід, знання, уміння, мудрість.
Студенти коледжу пообіцяли всім викладачам дарувати їм тільки радість.«Чим за турботу вашу віддячимо?
Тим, що ми зробимо!
Тим, що побачимо!
Тим, що збудуємо!
Тим, що омріємо!
Тим, що поборемо!
Тим, що засіємо!
Тим, що на краще змінити зуміємо».День працівника освіти 2014
День працівника освіти 2014
День працівника освіти 2014
День працівника освіти 2014
День працівника освіти 2014
Повернутися