Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПрес-реліз

Переглядів: 1668   Дата: 17-10-2014, 11:03
Прес-реліз


16 жовтня 2014 року о 14.00 в Сумському базовому медичному коледжі відбувся виховний захід «Козацька слава не вмре, не загине» присвячений Дню українського козацтва.

Метою заходу є: національно - патріотичне виховання молоді, збереження історичної пам’яті, виховання молоді на традиціях українського козацтва, виховання самосвідомості, гідності та честі українця як громадянина та особистості.


Прес-реліз
Прес-реліз
Прес-реліз


Запрошені:
1. Випускник Сумського медичного училища 1996 року, викладач коледжу, лікар-анастезіолог, учасник АТО - Кононов Анатолій Олександрович
2. Заст. командира інженерного батальйону 91 окремого полку оперативного забезпечення - Ковянов Юрій Іванович
Студенти коледжу підготували історико-музичну виховну годину, де розповіли про невмирущі та славні традиції українського козацтва, продемонстрували одяг козаків того часу, портрети українських гетьманів, фотографії козацьких клейнодів (булава, бунчук), розповіли про цікавий обряд посвяти у козаки. Співали українські пісні, декламували вірші. Цікавим для студентів став відеоролик про Михайла Гаврилюка, учасника євромайдану, який своїм прикладом спонукає молодих патріотів незалежної Української держави бути готовими у будь-який момент стати на захист своєї Батьківщини, свого народу, його свободи, мови та культури.


Прес-реліз
Прес-реліз
Прес-реліз


Поєднуючи історію та сьогодення студенти розповіли про благодійні заходи, що пройшли у коледжі на підтримку воякам національної гвардії, які перебувають у зоні АТО :
• зібрали та перерахували 14 тисяч 235 грн. для Благодійного фонду підтримки військовослужбовців Сумського 27-го артилерійського полку;
• придбали 1 бронежилет для роти охорони 13-го батальйону територіальної оборони Сухопутних військ Збройних сил України;
• долучилилися до міської акції виготовлення маскувальної сітки у Сумському кадетському корпусі;
• провели благодійну акцію «Збери посилку для Сумського бійця АТО»;
• студенти здали кров для поранених української армії;
• організували та провели акцію «Зігріймо бійця»: придбали та передали до батальйону бушлати, балаклави та вологі серветки.


Прес-реліз
Прес-реліз


Найцікавішими для студентів стали : розповідь випускника 1996 року, викладача коледжу, лікаря – анестезіолога Кононова А.О., який нещодавно повернувся з зони АТО та виступ заст. командира інженерного батальйону 91 окремого полку оперативного забезпечення Ковянова Ю.І., якому студенти передали 6 теплих бушлатів, 4 балаклави та вологі серветки з найкращими побажаннями та віршами для бійців-сумчан, які зараз перебувають у зоні АТО.
На завершення виховного заходу студенти виконали пісню «Україна єдина», та разом із залою проголосили – Слава Україні ! Героям слава! Віддли данину усім козакам, воякам, бійцям, добровольцям та небайдужим, які зробили та продовжують робити величезний внесок у формування української народності, державності та досягнення Україною своєї незалежності.


Заст. директора з виховної роботи О.Г. БоровикДень козацтва 2014 (Репортаж Атв)

+4
Повернутися