Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
Тиждень психології!

 

 

Тиждень психології

 

 

 

 

22 квітня - день радості та щастя.

 

Мета: сприяти пошуку внутрішніх ресурсів для вирішення життєвих завдань, зняття напруги.

п»ї
Тиждень психології!

 

20 квітня – участь у  челенджі  «30роківУСПІХ». 

Досягнення, успіхи  в роботі психолога.

 

 Сумський фаховий медичний коледж та психолог коледжу вітає колег, студентів, викладачів з Днем психолога.  Бажаю щоб у Вас завжди була  енергія, а внутрішній світ  гармонійний. Процвітання, любові та удачі!

п»ї
Тиждень психології!

Тиждень психології

Шановні друзі! Сумський фаховий медичний коледж

 проводить з 20 по 24 квітня 2021 р."Тиждень психології"

Мета: створення умов для формування психологічної культури студентів та викладачів, покращення психологічного мікроклімат у навчальному закладі. 

Архів сайту

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 150   Дата: 22-03-2021, 16:22

Всесвітній день людей із синдромом Дауна (World Down Syndrome Day) проводиться щороку на 21 день третього місяця року. Дата символізує трисомію 21 хромосоми  — генетичну патологію, яка викликає синдром Дауна.

17 березня 2021 року, на передодні цієї дати студенти-волонтери Сумського фахового медичного коледжу вже традиційно завітали до Сумського міського відділення соціальної та трудової адаптації інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота».

Студенти подарували вихованцям центру цікаву ігрову та пісенну програму, теплі посмішки, доброту своїх сердець та пам’ятні подарунки. Як завжди зустріч відбулась у щирій, дружній, теплій родинній атмосфері.

ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 ВИХОВНА РОБОТА

 

 

Повернутися