Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережахНАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ. ЗАГАЛЬНОКОЛЕДЖНИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

Переглядів: 980   Дата: 26-02-2016, 15:32

На фестиваль завітали шановні гості:

 • Бутенко С.П. - начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації;
 • Шелест О.М. - доктор медичних наук, професор кафедри внутрішньої медицини №2 і клінічної імунології та алергологіїХарківського національного медичного університету;
 • Корда І.В. - кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології №2 Тернопільського державного медичного університету;
 • Макаренко Н.Г. - голова циклової комісії «Сестринська справа» Чернігівського базового медичного коледжу;
 • Набока О.І. - професор кафедри біології, доктор біологічних наук, декан медико-фармацевтичного факультету Національного фармацевтичного університету;
 • Назаренко Н.І. - завідувач відділення лабораторної діагностики Вінницького базового медичного коледжу імені академіка Д.К.Заболотного;
 • Кіндій Д.Д. - доцент, кандидат медичних наук кафедри «Пропедевтики ортопедичної стоматології» Української медичної стоматологічної академії;
 • Малик С.С. – директор Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка;
 • Савченко В.В. - головний лікар Сумської обласної клінічної стоматологічної поліклвнікі. 

Всі присутні, вшанували пам’ять загиблих за незалежність нашої Держави, хвилиною мовчання. У виконанні студентки 1-го курсу медсестринського відділення – Тищенко В. лунала пісня, яка стала візитівкою трагічних полій на Майдані Незалежності у Києві 18-20 лютого 2014 року «Плине́ ка́ча по Тиси́ні…». 

Викладачі, студенти та співпрацівники коледжу в цей день були вдягнені в українські вишиванки, та прикраси, підкреслюючи тим самим, свою  повагу та приналежність до найвеличнішої, най волелюбнішої та найшляхетнішої нації українців.  

Палким, емоційним виступом розпочала Фестиваль ініціатор цього проекту, заступник директора коледжу з виховної роботи – Боровик О.Г. Вдягнена у відновлений автентичний український костюм Слобожанщини, вона закликала всіх присутніх у залі не лишатись осторонь боротьби за нашу національної ідею, за нашу незалежність. Бо наскільки ця боротьба буде успішною, залежить  і від кожного з нас. Олена Григорівна висловила гордість за те що кожна академічна група долучилася до ідеї заспівати у цьому фестивалі національну, патріотичну чи народну пісню.

 

У Фестивалі взяли участь 111 студентів, було використано 56 сценічних українських костюмів, виконано 15 пісень, більшість з яких були оформлені хореографічним супроводом.

 

Наприкінці, всі учасники разом виконували Гімн Фестивалю – пісню О.Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

 

Сьогодні, в час національного піднесення, не тільки  відроджуються старі народні пісні та традиції, а також народжуються нові волелюбні патріотичні українські  пісні.  Так нехай же лунає завжди щира українська пісня, нехай вона робить  нас душевнішими, багатшими, красивішими у своїх почуттях, підносить нашу національну і людську гідність.

СЛАВА УКРАЇНІ!

+4
Повернутися