Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахНаціонально – патріотичне виховання

Переглядів: 731   Дата: 15-03-2016, 12:16

У Сумах та області дедалі більшого розмаху набуває напрямок волонтерського руху під назвою «Сумська  кулінарна сотня», започаткований у листопаді 2014-го року кількома активістками, зараз він об’єднує сотні людей.

 

Коли в Україні розпочалась війна, стало очевидно, що одне з найактуальніших питань – це нагодувати бійців на передовій. І справа не стільки в тому, щоб забезпечити їх їжею, а щоб вона була домашня, приготована з любов’ю, щоб захисники знали – про них думають і чекають.  Тож вирішили сушити овочі і робити зних суміші для борщу. Першим був борщовий набір “Сумський”.  Меню смачних і поживних страв для бійців від «Сумської кулінарної сотні» постійно розширюється. З’явився суповий набір “Гречана смакота»,  напівфабрикат «Гарбузова каша», десерти та енергетичні батончики з шоколаду, сухофруктів, меду, горіхів. Продукція від “Сумської кулінарної сотні” користується популярністю у бійців. Усі суміші виготовлені з натуральних продуктів, якими постійно діляться мешканці Сум та області. Волонтери сушать овочі та зелень, фасують, вакумують, а потім доставляють у зону АТО.

 

Студентський актив коледжу закликає всіх небайдужих приєднатися до акції «Нагодуємо захисників разом!»

 

Національно – патріотичне виховання

 

Повернутися