Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахНаціонально – патріотичне виховання

Переглядів: 590   Дата: 15-03-2016, 12:16

У Сумах та області дедалі більшого розмаху набуває напрямок волонтерського руху під назвою «Сумська  кулінарна сотня», започаткований у листопаді 2014-го року кількома активістками, зараз він об’єднує сотні людей.

 

Коли в Україні розпочалась війна, стало очевидно, що одне з найактуальніших питань – це нагодувати бійців на передовій. І справа не стільки в тому, щоб забезпечити їх їжею, а щоб вона була домашня, приготована з любов’ю, щоб захисники знали – про них думають і чекають.  Тож вирішили сушити овочі і робити зних суміші для борщу. Першим був борщовий набір “Сумський”.  Меню смачних і поживних страв для бійців від «Сумської кулінарної сотні» постійно розширюється. З’явився суповий набір “Гречана смакота»,  напівфабрикат «Гарбузова каша», десерти та енергетичні батончики з шоколаду, сухофруктів, меду, горіхів. Продукція від “Сумської кулінарної сотні” користується популярністю у бійців. Усі суміші виготовлені з натуральних продуктів, якими постійно діляться мешканці Сум та області. Волонтери сушать овочі та зелень, фасують, вакумують, а потім доставляють у зону АТО.

 

Студентський актив коледжу закликає всіх небайдужих приєднатися до акції «Нагодуємо захисників разом!»

 

Національно – патріотичне виховання

 

+1
Повернутися