Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

Переглядів: 728   Дата: 6-05-2016, 18:22

5-го травня 2016 року у Сумському медичному коледжі відбулася тепла, щира зустріч: «Спогад крізь роки», на яку завітала  особлива людина – випускник фельдшерського відділення Сумської фельдшерсько-акушерської школи  1954-го  року, а сьогодні Головний невролог Санкт-Петербургу, завідувач кафедрою та директор клініки Санкт-Петербурзького державного медичного університету імені академіка І.П.Павлова, заслужений діяч науки Російської Федерації, Академік Російської академії медичних наук, професор, нейрохірург світового рівня, видатний вчений, лауреат багатьох міжнародних премій та відзнак - Скоромець Олександр Онисимович.  

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

Кожен, хто працює чи навчається у коледжі, добре знає це ім’я. Викладачі, розповідаючи студентам історію становлення Олександра Онисимовича, ставлять у приклад цю видатну яскраву особистість.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Студенти у білосніжних халатах вітали шановного гостя щирими оплесками ще на подвір’ї навчального закладу. Увійшовши у коледж, Олександр Онисимович, за стародавнім народним звичаєм, скоштував українського короваю.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

Із великою зацікавленістю Олександр Онисимович відвідав музей «Мужності та милосердя», навчальні кабінети та лабораторії коледжу. Відмітив, що про таке гарне оснащення, у роки свого навчання, він міг лише мріяти.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

  

 

Летять літа, як білі журавлі,

дзвенять, як ті волошки в житі.

Та не зникає слід їх на землі,

якщо для добрих справ були прожиті…

Олександр Онисимович Скоромець розповідав зі сцени про своє студентське життя, про викладачів, яких цінував та любив, про життєвий шлях, прикрощі та радощі, про свою родину, про своїх учнів. Під час його розповіді зал, багато разів вибухав гучними оплесками.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

Академік Олександр Онисимович Скоромець активний у благочинній діяльності. У 1995-му році він заснував преміальний фонд для кращих випускників Сумського медичного училища та коледжу, лауреатами якого стали 55 випускників. Вони роз’їхалися у різні куточки України, та в кожного залишився на згадку диплом з напутніми словами: “З  надією  на  гідний  внесок  своїх  знань  й  умінь  у  творче  життя  на  планеті”. На зустріч «Спогад крізь роки», завітали п’ять випускників  Сумського медичного коледжу - лауреатів Премії Академіка О.О.Скоромця: фахівець першої категорії при управлінні охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, завідуюча вечірнім відділенням Сумського медичного коледжу - Приходько Л.В., викладач анатомії та фізіології людини Сумського медичного коледжу – Ільченко Т.С., викладач історії України та суспільних дисциплін Сумського медичного коледжу – Кот А.А., завідувач оздоровчим пунктом СТХПНУХТ – Титаренко Є.Є., лаборант Сумського медичного коледжу – Чукіна А.О. вони щиро дякували Олександра Онисимовича за те, що саме відзнака такої видатної людини стала величезним поштовхом для їх подальшого професійного становлення.

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

 

Олександр Онисимович співпрацював із багатьма директорами нашого навчального закладу. Та найдовша дружба зберігається і тепер із нашим директором – заслуженим працівником освіти України – директором Сумського медичного коледжу Кононовим Олександром Вікторовичем. У своєму вітальному слові Олександр Вікторович щиро дякував дорогого гостя за багаторічну співпрацю і щиру дружбу, за всю ту допомогу, яку Олександр Онисимович протягом багатьох років надавав Сумському медичному коледжу, побажав здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

 

ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ

 

+3
Повернутися