Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
СПОРТИВНЕ ВИХОВАННЯ!

СПОРТИВНЕ  ВИХОВАННЯ

 

ВІТАЄМО!

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

МІТИНГ - РЕКВІЄМ

до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

«І ВСЕ ПЕРЕКРЕСЛИВ УРАНОВИЙ АТОМ...»

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

«ОСТАННІЙ  ДЗВОНИК»

пролунав у Сумському медичному коледжі 22 квітня 2019 р. для

студентів випускних груп.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахНаціонально – патріотичне виховання

Переглядів: 608   Дата: 11-05-2016, 11:38

28 квітня 2016 року у Сумському медичному коледжі відбулася зустріч з людьми, які безпосередньо стали свідками військових подій на сході нашої країни у зоні АТО, незалежно від того чи тримали вони в руках автомат, чи Священне писання, чи медичні засоби:

 

•  учасником бойових дій, бійцем 79 окремої аеромобільної бригади  ЗСУ – Пінчуком Е.І.;

•  військовим капеланом - Черницьким А.В.;

•  випускником фельдшерсько - акушерського відділення Сумського медичного коледжу 2013 року, старшим інструктором       навчально-методичного центру «Купина» громадського фонду «В єднанні сила України» - Титаренко Є.Є.;

•  викладачем Сумського медичного коледжу – Курило А.Є.

 

Зі вступним словом до присутніх, звернулася заступник голови Сумської обласної ради – Ричкіна Л.В.

Національно – патріотичне виховання

 

 

Студенти із зацікавленістю слухали розповідь Едуарда Івановича Пінчука про свої військові будні, солдатський побут, а також мали змогу побачити знімки з місць бойових дій. 

Національно – патріотичне виховання

 

Кілька разів у зоні АТО, перебував колишній керівник інструментального гуртка нашого коледжу - Черницький Артем Вікторович. Він розповів про дітей, які зараз перебувають на окупований території та потребують нашої підтримки. Закликав відгукнутись на благодійну акцію: «Допоможемо дітям зони АТО».

Національно – патріотичне виховання

 

З 14-го по 21-е квітня у коледжі проходила акція «Перев’язувальні матеріали та джгути «СІЧ-Турнікет» для АТО» по збору бинтів, лейкопластирів та сучасних кровоспинних джгутів для І-го дивізіону 128-ої окремої Гвардії гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України, куди за власним бажанням із волонтерською місією, поїхав викладач нашого коледжу, випускник Сумського медичного училища 1994-го року, керівник гуртка «Тактична медицина» - Курило Антон Євгенович, та випускник Сумського медичного коледжу 2013 року фельдшерсько - акушерського відділення, старший інструктор навчально-методичного центру «Купина» громадського фонду «В єднанні сила України» - Титаренко Євген Євгенович. Вони вручили «Подяку» від І-го дивізіону 128-ої окремої Гвардії гірсько-піхотної бригади ЗСУ, розповіли студентам про важливість їх волонтерської допомоги та про те, як в умовах бойових дій, проводили для бійців тренінги з тактичної медицини.

 

Національно – патріотичне виховання 

 

Студенти від щирого серця дякували виступаючим за рішучість та самовідданість.

 

Слава Україні!

Повернутися