Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахПривітання з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри

Переглядів: 1360   Дата: 12-05-2016, 11:58

12 травня було обрано Днем медичної сестри на честь Дня народження Флоренс Найтінгейл – першої англійської сестри милосердя, яка першою організувала службу сестер милосердя під час Кримської війни. Флоренс Найтінгейл організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників (коаліції Франції, Османської імперії, Великобританії і Сардінії), послідовно впроваджуючи принципи санітарії, завдяки чому знизилася смертність.

 

Згодом вона заснувала перші курси сестер милосердя в Англії. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів.

 

Всесвітній день медичної сестри в Україні відзначається з 1997 року за ініціативою Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.

Викладачі основ медсестринства Сумського медичного коледжу сіють у молоді серця студентів зерна милосердя та добра, пробуджують любов до обраної професії, формують духовні цінності: співчуття, чуйність, доброчесність, терпимість, делікатність. Милосердя – одна з найвищих людських чеснот. Так було і буде в усі часи. Милосердя рятувало тисячі життів і зневірених душ, піднімало людину над горем і розпачем, направляло на ризик своїм життям заради порятунку життя інших.

 

 

 

Від усього серця вітаємо усіх медичних сестер з професійним святом - Днем медичної сестри! Це свято зігріте вдячністю мільйонів людських сердець, яким старання Ваших лагідних рук, неспокій безкорисливих сердець, Ваше високе сумління і професіоналізм повернули радість життя. Ваша відданість справі, досвід і знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям до людей, милосердям та високою відповідальністю.

 

Бажаємо вам нових творчих здобутків та успіхів у всіх добрих справах, міцного здоров’я, гарного настрою, безмежного особистого щастя, миру і благополуччя!

 

 

Зі святом Вас, дорогі медичні сестри!

 

+2
Повернутися