Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський фаховий медичний коледж" - заклад фахової передвищої освіти, що здійснює підготовку близько 600 майбутніх медичних фахівців за спеціалізаціями «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Акушерська справа», «Лабораторна діагностика», «Стоматологія ортопедична» та забезпечує післядипломну освіту для спеціалістів закладів охорони здоров’я Сумської області. Сумський фаховий медичний коледж як базовий координує роботу чотирьох медичних закладів фахової передвищої освіти Сумської області

Css Template Preview

Останні новини

п»ї
ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

 

22 січня

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

 

 

 

п»ї
Благодійна акція!

Благодійна акція

 

п»ї
Профорієнтаційна робота!

КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання.

Архів сайту

Ми у соціальних мережахЗвіт про стан фізичного виховання та спорту за 2015 н.р. у Сумському медичному коледжі

Переглядів: 1631   Дата: 29-06-2016, 09:55

Звіт

про стан фізичного виховання  та спорту

за 2015 н.р. у Сумському медичному коледжі

У коледжі працює шість викладачів фізичного виховання. Усі викладачі мають вищу спеціальну освіту. Два викладачі мають категорію викладач-методист, два викладачі вищої категорії, один викладач другої категорії, один викладач-спеціаліст. Викладачі предметної комісії з фізичного виховання беруть активну участь у науково-практичних конференціях, що проводяться на базі коледжу, у роботі педагогічної ради, семінарах, тощо.

Матеріальна база: У коледжі створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Матеріальна база коледжу складає:

– спортивний майданчик – 1800 кв. м з гімнастичним містечком і біговою доріжкою 200 м;

– спортивний зал – 280 кв. м;

– зал із тренажерним обладнанням – 120 кв. м.

Предметна комісія з фізичного виховання активно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази. Всі спортивні споруди мають необхідне обладнання та інвентар, що постійно оновлюється.  У поточному році  на ремонт покрівлі спортзалу використано 42000грн. На фінансування спортивних заходів та навчально-тренувальної роботи використано 11200грн. На придбання спортивного інвентаря було використано 17300грн. Зокрема в грудні 2015 року на базі коледжу проводилися змагання обласної спартакіади з волейболу, у яких брали участь понад 11 команд.

Навчальний процес:Основними формами організації фізичного виховання студентів Сумського медичного коледжу є заняття з фізичного виховання, секції спортивного напрямку, позаурочні спортивно-масові заходи. Щорічний медичний огляд студентів проводиться на базі 5-ї міської поліклініки. За результатами медичного огляду у 2015 н.р. до спеціальної медичної групи за станом здоров’я було зараховано 57 студентів, підготовчої групи – 23 студенти, звільнених від занять – також 23. На заняттях фізичного виховання студенти розподіляються на дві групи, в першу групу входять студенти тільки основної групи, в другу – студенти слабопідготовлені та спеціальна медична група. Заняття в цих групах розрізняються навчальними програмами, обсягом і структурою фізичного навантаження, а також вимогами до рівня засвоєння навчального матеріалу. Контроль за станом здоров’я студентів здійснює медичний працівник. Навчальний процес у Сумському медичному коледжі організований згідно з нормативно-правовими документами, навчальної програми (затверджена у 2007 році), якою керуються викладачі фізичного виховання при організації проведення навчальних занять.

Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота: У коледжі працюють сім спортивних секцій: волейбол, баскетбол, настільний теніс, на громадських засадах – легка атлетика, бадмінтон, лижні гонки і атлетична гімнастика, у яких займаються 130 студентів. Збірні команди коледжу беруть участь у обласній спартакіаді. У 2015-2016 н.р. команда коледжу посіла восьме місце з вісімнадцяти команд у змаганнях обласної стартакіади. Збірна команда коледжу з волейболу (дівчата) стала бронзовим призерам змагань.

Із метою популяризації здорового способу життя та залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, у коледжі проводиться спартакіада серед студентів денного відділення з різних видів спорту: міні-футболу, л/а кросу, волейболу, настільного тенісу. Нагородження грамотами і медалями переможців і призерів змагань проводиться в урочистій обстановці на загальноколеджних заходах.

Цього року в коледжі проводився турнір із волейболу, присвячений пам’яті викладача фізичного виховання – Сербіна В.С. У змаганнях брали участь збірна команда випускників і команди студентів I-II-IIIкурсів. На початку навчального року проводиться презентація всіх видів спорту, які репрезентує коледж для першокурсників. Наприкінці кожного навчального року визначаються кращі спортсмени коледжу за видами спорту. Проводиться конкурс на кращу спортивну групу. Кращі спортивні досягнення висвітлються на сайті коледжу.

 

 

Повернутися