Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахЗвіт про стан фізичного виховання та спорту за 2015 н.р. у Сумському медичному коледжі

Переглядів: 951   Дата: 29-06-2016, 09:55

Звіт

про стан фізичного виховання  та спорту

за 2015 н.р. у Сумському медичному коледжі

У коледжі працює шість викладачів фізичного виховання. Усі викладачі мають вищу спеціальну освіту. Два викладачі мають категорію викладач-методист, два викладачі вищої категорії, один викладач другої категорії, один викладач-спеціаліст. Викладачі предметної комісії з фізичного виховання беруть активну участь у науково-практичних конференціях, що проводяться на базі коледжу, у роботі педагогічної ради, семінарах, тощо.

Матеріальна база: У коледжі створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Матеріальна база коледжу складає:

– спортивний майданчик – 1800 кв. м з гімнастичним містечком і біговою доріжкою 200 м;

– спортивний зал – 280 кв. м;

– зал із тренажерним обладнанням – 120 кв. м.

Предметна комісія з фізичного виховання активно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази. Всі спортивні споруди мають необхідне обладнання та інвентар, що постійно оновлюється.  У поточному році  на ремонт покрівлі спортзалу використано 42000грн. На фінансування спортивних заходів та навчально-тренувальної роботи використано 11200грн. На придбання спортивного інвентаря було використано 17300грн. Зокрема в грудні 2015 року на базі коледжу проводилися змагання обласної спартакіади з волейболу, у яких брали участь понад 11 команд.

Навчальний процес:Основними формами організації фізичного виховання студентів Сумського медичного коледжу є заняття з фізичного виховання, секції спортивного напрямку, позаурочні спортивно-масові заходи. Щорічний медичний огляд студентів проводиться на базі 5-ї міської поліклініки. За результатами медичного огляду у 2015 н.р. до спеціальної медичної групи за станом здоров’я було зараховано 57 студентів, підготовчої групи – 23 студенти, звільнених від занять – також 23. На заняттях фізичного виховання студенти розподіляються на дві групи, в першу групу входять студенти тільки основної групи, в другу – студенти слабопідготовлені та спеціальна медична група. Заняття в цих групах розрізняються навчальними програмами, обсягом і структурою фізичного навантаження, а також вимогами до рівня засвоєння навчального матеріалу. Контроль за станом здоров’я студентів здійснює медичний працівник. Навчальний процес у Сумському медичному коледжі організований згідно з нормативно-правовими документами, навчальної програми (затверджена у 2007 році), якою керуються викладачі фізичного виховання при організації проведення навчальних занять.

Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота: У коледжі працюють сім спортивних секцій: волейбол, баскетбол, настільний теніс, на громадських засадах – легка атлетика, бадмінтон, лижні гонки і атлетична гімнастика, у яких займаються 130 студентів. Збірні команди коледжу беруть участь у обласній спартакіаді. У 2015-2016 н.р. команда коледжу посіла восьме місце з вісімнадцяти команд у змаганнях обласної стартакіади. Збірна команда коледжу з волейболу (дівчата) стала бронзовим призерам змагань.

Із метою популяризації здорового способу життя та залучення студентів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, у коледжі проводиться спартакіада серед студентів денного відділення з різних видів спорту: міні-футболу, л/а кросу, волейболу, настільного тенісу. Нагородження грамотами і медалями переможців і призерів змагань проводиться в урочистій обстановці на загальноколеджних заходах.

Цього року в коледжі проводився турнір із волейболу, присвячений пам’яті викладача фізичного виховання – Сербіна В.С. У змаганнях брали участь збірна команда випускників і команди студентів I-II-IIIкурсів. На початку навчального року проводиться презентація всіх видів спорту, які репрезентує коледж для першокурсників. Наприкінці кожного навчального року визначаються кращі спортсмени коледжу за видами спорту. Проводиться конкурс на кращу спортивну групу. Кращі спортивні досягнення висвітлються на сайті коледжу.

 

 

Повернутися