Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахдо дня незалежностi

Переглядів: 659   Дата: 21-08-2016, 11:01

до дня незалежностi

 Шановні викладачі, співпрацівники та студенти Сумського медичного коледжу,  прийміть сердечні вітання з нагоди визначних національних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України! 

 

У ці чудові серпневі дні народ України святкує 25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Український народ завжди прагнув вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Але наша сильна, мужня, духовно багата нація зможе вистояти і у цих випробуваннях – ми переможемо! Саме зараз поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту.

 

Дух патріотизму об’єднав усіх українців у нездоланну силу.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі.

Нехай додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

 

З нами Бог і Україна.

 

Зичимо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

 

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

 

Слава Україні! Героям слава!

+10
Повернутися