Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

п»ї
ПРОФЕСІЙНЕ ВИХОВАННЯ!

ПРОФЕСІЙНЕ  ВИХОВАННЯ

 

СВЯТО  ВРУЧЕННЯ  ДИПЛОМІВ

 

29 червня 2018 року

у Сумському медичному коледжі

відбувся 140-й випуск

кваліфікованих молодших

медичних спеціалістів.

п»ї
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО!

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

Проект партнерства та співробітництва в сфері подальшого навчання та роботи в Польщі

п»ї
До уваги вступників!!

 

До уваги вступників!

 

Пропонуємо Вам ознайомитись з оновленою інформацією щодо вступної кампанії 2018 р., яка розміщена на нашому сайті (вкладка «Прийом на навчання» розділ «До уваги вступників»).

Телефони для довідок: (0543) 663-614 та 050 035 50 60

Фахівець з профорієнтації випускників

Вікторія Володимирівна Подольська

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахЕкологічний тиждень

Переглядів: 763   Дата: 31-10-2016, 16:39

«ЗБЕРЕЖИ НАЩАДКАМ КВІТУЧИЙ РІДНИЙ ДІМ» - таке гасло пронизувало всі акції, що пройшли під час Екологічного тижня 17-25 жовтня 2016 р. у Сумському медичному коледжі.

 

Гармонійний розвиток особи в цілому і екологічне виховання зокрема спирається на систему знань. Ця система включає елементарні знання про суть речей і явищ, про екологічний простір, здоров’я, життя, смерть, рух. Особливе значення в цій системі займають знання про людину, як частини природи, як найрозумнішої істоти, від якої в значній мірі залежить її збереження.

 

Щоб знання перейшли в споживчо-мотиваційну сферу особистості, необхідно зробити засвоєння цих знань емоційно забарвленими радістю від зустрічі з природою, відчуттям причетності, єднання з нею, емпатією, любов’ю до рідної землі, прагненням глибше пізнати природу, відчуттям відповідальності перед нею.

 

Саме такі цілі ставили організатори тижня – Боровик О.Г. та Пономаренко Т.О., викладачі дисципліни «Основи екології та ПМ», – коли планували заходи, що будуть проводитись. А саме:

 

- студенти, викладачі, співробітники, гості навчального закладу взяли участь в Ековікторині «Екологічні свята України»;

- відбувся збір макулатури «Збери макулатуру – збережи дерева!» - загалом зібрано 418 кг 600 г макулатури!;

- було прибрано опале листя на значній площі приколеджної території;

- висаджені дерева – загалом 6: 2 саджанці сумаха та 4 гінкго дволопатевого.

 

Більшість академічних груп приємно вразили організаторів своєю активністю, так, збір макулатури прийшлось подовжити на два дні, щоби взяти в ньому участь встигли всі бажаючі!

 

Будемо сподіватись і надалі на свідоме ставлення студентів Сумського медичного коледжу до природи, бо майбутні медичні працівники як ніхто інший повинні знати можливий негативний вплив зміненого антропогенним впливом навколишнього середовища на здоров’я та життя людини і бути свідомими громадянами, які дбають про здорове довкілля країни, в якій проживають!

 

Автор тексту – Пономаренко Т.О.

 

 

 

 

 

 

Екологічний тиждень

 

Екологічний тиждень 

 

Екологічний тиждень

Екологічний тиждень

 

 

 

 

Повернутися