Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

«ДОНОР – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ СЛОВО»!

Виховна робота!

Виховна робота

 

«ДОНОР – ЦЕ  НЕ  ТІЛЬКИ  СЛОВО».

 

5-го грудня 2017 року,

у Міжнародний день волонтера,

студенти - волонтери Сумського медичного коледжу безкоштовно здали кров та плазму 

на базі Сумського обласного центру служби крові.

Виховна робота!

Виховна робота

В рамках популяризації здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками 05.12.2017 р. для студентів гуртожитку Сумського  медичного коледжу проведено  медіа-годину: «В оманливому світі спокус».

Корисні посилання

  МОН

Ми у соціальних мережахВИХОВНА РОБОТА

Переглядів: 666   Дата: 19-11-2016, 18:36

17 листопада 2016 року у Сумському медичному коледжі, у рамках святкування Міжнародного дня студента, відбувся 12-й фестиваль студентської творчості «Таланти твої, Україно». Студенти - першокурсники співали, танцювали, жартували, декламували, показували акторську майстерність, переконували, що вони – найкращі!

 

Перед початком програму Фестивалю, директор Сумського медичного коледжу, заслужений працівник освіти України – О.В.Кононов привітав студентів з їх найголовнішим святом, вручив спортивні нагороди та побажав успіхів у навчанні, нових звершень та перемог, завжди залишатися в авангарді найкращих, ніколи не зупинятися на досягнутому і на все життя зберегти в душі найцікавіший, найяскравіший період життя - студентство.

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

Під час виступів, студенти нового набору показали які вони талановиті, завзяті та дружні. Цього року у Фестивалі взяли участь 108 першокурсників. Всіх переповнювали позитивні емоції, гарний настрій та віра у перемогу! За підсумками результатів виступів були визначені переможці у семи номінаціях та «Кращі групи Фестивалю».

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

Дорогі студенти, бажаємо вам щастя, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай здійсняться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентського життя.

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

ВИХОВНА РОБОТА

 

 Бутенко А.

+6
Повернутися