Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахобласний методичний семінар

Переглядів: 427   Дата: 22-02-2017, 19:51

Сумський медичний коледж продовжує впроваджувати ноу-хау в своїй діяльності як базовий навчальний заклад.

А саме, з ініціативи медколеджу 22 лютого 2017 року Глухівське медичне училище проводило обласний методичний семінар в режімі on-lineз теми «Використання педагогічних технологій розвитку професійних загальних компетентностей майбутніх медичних спеціалістів». Такого роду захід відбувся вдруге й традиційно учасниками зібрання були всі пять ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області, а в програмі семінару були наступні питання:

 

1. Шляхи формування компетентностей майбутніх медичних працівників. Доповідач – викладач Грінченко О.М.

2. Обговорення заняття викладача Петрук М.Л. з дисципліни «Англійська мова (за професійним спрямуванням)» студентів ІІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа» з теми «Основні фізіологічні системи людини».

3. Обговорення бінарного практичного заняття викладачів Дмитренко Н.О. та Моісеєвої Л.І. з дисциплін «Педіатрія» та «Невідкладні стани в педіатрії» студентів ІІІ та ІV курсів спеціалізації «Лікувальна справа» з теми «Захворювання нижніх дихальних шляхів. Гостра дихальна недостатність».

4. Обговорення практичного заняття викладача Литвинець О.М. з дисципліни «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка» студентів спеціалізації «Лікувальна справа» з теми «Спостереження та догляд за пацієнтами із захворюваннями органів системи 

5. Обговорення заняття викладача Троші О.В. з дисципліни «Математика» студентів спеціалізації «Лікувальна справа» з теми «Похідна суми, добутку, часу».

 

обласний методичний семінар

 

Вперше була використана форма обговорення занять із обміну досвідом, переглянутих у вигляді записаних завчасно відео. І вона виправдала себе: викладачі після самоаналізу заняття мали можливість вислухати думку спеціалістів із своєї дисципліни, взяти на замітку побажання або виправити неточності.

У ході резюме семінару виникла думка доречності використання режиму веб-звязку не тільки при обміні досвідом щодо викладацького процесу у медичному коледжі та училищах регіону, але і можливості проведення більш глобальних заходів, як-то: заключне підбиття підсумків VІІ-ї Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на тему «Молодший медичний спеціаліст: тенденції в освіті, перспективи у майбутній професії, стан у сучасному суспільстві», що відбудеться усередині березня, тощо.

 

обласний методичний семінар

 

Наступне засідання обласного методичного семінару ВМНЗ І-ІІ р. а. Сумської області, що буде проводити Шосткинське медичне училище 28 лютого 2017 року, дещо відрізнятиметься ходом проведення, а тому обіцяє бути ще більш цікавим.

 

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

0
Повернутися