Сумський медичний коледж — вищий навчальний заклад I-II рівня акредитації, який здійснює підготовку близько 700 медичних фахівців за спеціалізаціями: лікувальна справа, акушерська справа, лабораторна діагностика, стоматологія ортопедична, сестринська справа, та забезпечує післядипломну освіту для лікувально-профілактичних закладів Сумської області. Сумський медичний коледж як базовий навчальний заклад координує роботу чотирьох медичних училищ Сумської області в різних напрямках навчальної-виховної діяльності.

Css Template Preview

Опитування

На яку спеціальність Ви плануєте вступати до коледжу у 2016 році?
Meдсестринство
Технологiя медичноi дiагностики та лiкування
Стоматологія

 

Останні новини

ВИХОВНА РОБОТА!

ВИХОВНА РОБОТА

«Подаруймо радість дітям!»

 

З 20-го по 27-е грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі проходила благочинна акція «Дитячі посмішки».

Студенти принесли яскраві іграшки для дітей – сиріт та дітей із обмеженими можливостями та порушеннями здоров’я.

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ!

РОБОТА БАЗОВОГО КОЛЕДЖУ

 28 грудня 2017 року Сумський базовий медичний коледж провів скайп-конференцію адміністрації та відповідальних секретарів медичних училищ регіону.

 

6-Й КОНКУРС «ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!»!

18 грудня 2017 року у Сумському медичному коледжі відбувся 6-й Конкурс «Збережи ялинку!», в якому взяли участь 22 академічні групи та 6 циклових комісій навчального закладу.

Корисні посилання

    МОН

Ми у соціальних мережахметодичний семінар

Переглядів: 369   Дата: 6-03-2017, 12:31

У ході семінару було представлено:

1. Доповідь заступник директора з навчальної роботи Сліпкань Ю.В. «Інтегровані, бінарні заняття та заходи – дієвий засіб підвищення якості підготовки студентів».

2. У режимі реального часу проведено бінарний позааудиторний навчально-виховний захід у формі конкурсу викладачів Булітко Світлани Михайлівни та Продана Андрія Миколайовича з дисциплін «Хімія» та «Біологія» студентів І-ІІ курсу спеціальностей «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Фармація» з теми «Органічні речовини живих організмів».

3. Обговорення відкритого засідання гуртка викладача математики Шкурат О.І. з теми «Мистецтво орігамі».

 

методичний семінар

 

методичний семінар

 

Учасники семінару погодилися з думкою щодо якомога частішого проведення занять та виховних заходів із обміну досвідом викладачів ВМНЗ І-ІІ р. а. нашого регіону саме в режимі on-line та наголосили на необхідності представляти викладачам, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «викладач-методист», перш за все навчальні заняття для більш ефективного обміну досвідом.

 

 

 

Текст – Пономаренко Т.О.

0
Повернутися